ColorWood Latvia – koka kastes un stendi reklāmai

Inovācija, kreativitāte, komandas darbs un vīzija. Šīs ir lietas, kuras raksturo koka reklāmas mēbeļu ražotājfirmu ColorWoodLatvia.

Lai uzturētu Latvijas vārdu un veicinātu mūsu valsts atpazīstamību ir vajadzīgi plaša mēroga vietējie ražotāji. ColorWoodLatvia noteikti ir piemērs ražotājam, kas savā nišā izceļas ar oriģinalitāti, kvalitāti un vērtībām.

ColorWoodLatvia ir koka mārketinga mēbeļu ražotājs, kas rada :

 • Koka stendus un displejus tirdzniecības veicināšanai;
 • Koka kastes mājai un biznesam;
 • Nestandarta galdniecību – dekorus un butaforiju izgatavošanu.

Savos pastāvēšanas gados firma ir izveidojusi lielu portfolio, strādājot ar TOP vietējiem un starptautiskajiem brendiem Eiropā. To starpā ir dažādi veikali, graudu apstrādes rūpnīcas, viesnīcas un alkoholisko dzērienu ražotāji un izplatītāji.

Daži no sadarbības partneriem ir alus darbnīca Cēsu Alus, Merrild, Jameson, Guiness, Radisson Blue, Valdo, Estrella.

ColorWood Latvia uzņēmuma vīzija

Veidojot šīs attiecības ar lielajiem klientiem, uzņēmums pieturas pie savas vīzijas.

Mēs esam, lai koksnes izmantošana mūsu sadzīvē turpinātos – lai iespēju robežās vairāk tiktu lietota koksne, nevis sintētiski materiāli.

Atšķirībā no citiem mēbeļu ražotājiem, ColorwoodLatvia iestājas par atbildīgu resursu izmantošanu un videi draudzīģu ražošanu. Lai vēlmes un idejas piepildītos, ColorWoodLatvia ražošanas procesā ievēro vairākas pamatnostādnes kā:

 • Koksnes iegūšana notiek dabai draudzīgā veidā un produkcijas ražošanā izmantotie izejmateriāli nāk no pareizi apsaimniekotiem mežiem;
 • Tiek precīzi noskaidrotas klienta vajadzības, iegūta informācija par produktu, lai nepiedāvātu nevajadzīgus risinājumus, netērētu pārāk biezu materiālu izstrādājumiem, kur pietiek ar plānāku materiālu un nav vajadzīga liela svara izturība;
 • Koka krāsošanai tiek izmantota uz ūdens bāzes veidota, veselībai un dabai nekaitīga krāsa;
 • Ražošanā tiek izmantoti finiera atgriezumi, kurus iepērk no citām rūpnīcām;
 • ColorWoodLatvia paši apstrādā atgriezumus, veido bez-atkritumu ciklu (angliski: zero waste) produktus – Adventas vainagus no mazajiem dēļu atgriezumiem;
 • Gala rezultātā pāri paliek tikai skaidas, kuras tiek atdotas zirgu audzētājiem, kas tās izmanto kūtīs kā pakaišus;
 • Kartona atgriezumi tiek iepirkti no tipogrāfijām.

ColorWoodLatvia produkti

Lai palīdzētu darbiem ātrāk kustēties, arī ColorWoodLatvia ir sagatavojuši savas stenda variācijas, kuras klients vēlāk var pielāgot savām vajadzībām. Uzņēmumam ir desmitiem dažādu sagatavju, bet tādus, kurus visbiežāk redzēsiet tirdzniecības vietās, varat apskatīt šajā sadaļā.

Tie ir tirdzniecības stendi, kas pilda mārketinga un merčendaizinga funkcijas jūsu uzņēmuma tirzdzniecības vietā. Esam izcēluši dažus no populārākajiem variantiem, ko izvēlēties.

Trepes veida 4 plauktu stends

Pirmais variants ir šis universāla pielietojuma kompakts saliekams stends, kurā prece būs labi pārskatāma pateicoties ergonomiskam plauktu izvietojumam. Trepju veida 4 plauktu stends ir viens no populārākajiem modeļiem, kuru pielieto tirdzniecības vietās.

Pēc klienta vēlmēm, protams, var pārrunāt dažādu detaļu pamainīšanu un pielāgošanu viņu vajadzībām. Piemēram, pavisam droši var tikt maināmas tādas lietas kā plauktu krāsa un logotips.

Koka kastu stends

Koka kastu stends ir praktisks un vienlaikus arī pievilcīgs kastu stends. Tas ir viegli uzstādāms stends, kas sastāv no divām liela izmēra koka kastēm.

Tās transportējot, kastes ievieto vienu iekš otras, kas palīdz ekonomēt vietu noliktavā. Divu kastu stends ir vieglas konstrukcijas un ar zemākajām izmaksām koka grīdas stendu kategorijā.

Vīna stends no 6 kastēm

Vēl ColorWoodLatvia piedāvājumā ir šis variants. Ietilpīgs vīna, dzērienu, augļu, beķerejas produktu tirdzniecības stends no slīpi novietotām 6 koka kastēm. Pateicoties slīpajam novietojumam, produkcija būs pircējam viegli apskatāma un šis stends sekmēs produkta pārdošanu.

Šos stendus ir iespējams personalizēt, piemēram, ar jūsu uzņēmuma logo. Kā redzams attēlā, uz stenda augšpuses var iegravēt kādu tekstu pēc zīmola vajadzībām.

Galda stendi

Galda stendu variāciju uzņēmumam netrūkst. Galvenā pamata vērtība, kas tiek ievērota, ir piedāvāt pēc iespējas videi draudzīgākus variantus. Tāpēc ColorWoodLatvia piedāvājumā dominē tieši koka galda stendi.

Dažus no tiem minēsim arī šeit:

 • Ekskluzīvi koka stendi no eko materiāla;
 • Koka trauku stendi viesnīcām un restorāniem;
 • Galda stendi pārtikas preču tirdzniecības veicināšanai un brenda vērtības celšanai;
 • Galda info turētāji no koka;
 • Grāmatu displejs grāmatnīcām un veikaliem;
 • Saliekams galda displejs ar āķiem;
 • Koka un metāla galda stends ar 3 koka paplātēm.

Visus šos variantus ir iespējams apskatīt ColorWoodLatvia mājaslapā.

Mēbeles mājai

ColorWoodLatvia ir parūpējušies par to, lai no koka kastēm varētu izgatavot jebkuras nepieciešamības reklāmas stendus. Taču nepamanītas nepaliek arī stilīgās koka kastu mēbeles mājai.

Izmantojot koka kastes, var izveidot patiešām stilīgus un praktiskus risinājumus mājokļa iekārtošanai. Esam apkopojuši dažus no interesantākajiem variantiem.

Plauktu instalācija

No koka kastēm var izveidot interesantu un pavisam oriģinālu plauktu instalāciju, kas var kalpot kā sienas dekors. Vēl to var lietot kā tradicionālu plauktu instalāciju mantu uzglabāšanai.

Koka kastu plaukti būs izturīgi, bet, protams, tos nevajag pārkraut ar smagām mantām. Šis var kalpot par foršu veidu, kā iekārtot arī publiskas telpas, piemēram, kafejnīcu vai bāru. Turklāt par pavisam pieejamu cenu.

Saliekams žurnāla galds

Vēl viena interesanta ideja ir stilīgs saliekams žurnālu galds no 4 koka kastēm un 4 sēžamkastēm. Galdu var kompakti salikt ievietojot kastes vienu iekš otras. Tas ietaupīs vietu dzīvoklī, jo kastes brīvi varēs izņemt brīžos, kad tās vajadzīgas un ielikt, kad vairs nav nepieciešamības.

Koka kastu žurnālu galdiņš izgatavots no eko materiāla. Iespējami 2 materiāli – skujkoks un alksnis. Tiek piedāvāta iespēja galdus krāsot dažādās krāsās, gan arī personalizēt ar logo uzdruku vai logo iededzināšanu koka virsmā.

ColorWoodLatvia sociālie darbi

ColorwoodLatvia nav tikai uzņēmums, kas nodarbojas ar pārdošanu, bet arī rīko pasākumus apkārtējai sabiedrībai par to, cik praktiskas ir koka kastes sadzīvē. Viens no firmas mērķiem ir turpināt būt sociāli atbildīgiem un rūpēties par dabu sev apkārt.

Pērnajā gadā firma sarīkoja atvērto durvju diena ColorwoodLatvia ražotnē, kur meistaru pavadībā ģimenes un bērni veidoja EKO standartiem atbilstošus strazdu būrīšus. Tādējādi, uzņēmums cenšas palīdzēt atjaunot novada faunu.

ColorWood Latvia – inovācijas no koka

ColorWood Latvia ir piemērs tam, ka vietējiem ražotājiem ir svarīga loma Latvijas ekonomikas un kultūras ainavas uzlabošanā. Specializējoties augstas kvalitātes koka kastu un reklāmas stendu izgatavošanā, šis uzņēmums ne tikai uztur tradicionālo amatniecību, bet arī ievieš inovācijas un oriģinalitāti savos produktos.

Cerams, ka Jums patika šis raksts un ja vēlaties turpināt lasīt raksts par uzņēmumiem, iesakām rakstus Pašmāju zīmola UDENSPUDELE.LV stāsts un “Ausmeņa kebabs.” No hip-hopa līdz kebabam.

Leave a Comment