HBO uzņēmuma kultūra

HBO ir viens no populārākajiem TV kanāliem pasaulē. Par to, kāda ir šī veiksmīgā uzņēmuma kultūra, lasi šajā rakstā.

hbo uzņēmuma kultūra

HBO jeb pilnajā nosaukumā Home Box Office ir ASV  veiksmīgākais televīzijas kanāls. HBO paspārnē ir radīti tādi ikoniski un iemīļoti TV seriāli kā Soprano ģimene, Troņu spēles, Sešas pēdas zem zemes un vēl daudzi citi.

Daudzie veiksmīgie seriāli un filmas ir padarījuši HBO par save veida kvalitātes zīmi. Ne velti HBO ir viens no populārākajiem TV kanāliem visā pasaulē. Šāda līmeņa izcilību iespējams sasniegt tikai tad, ja ir skaidri definētas un realizētas vērtības. Šajā rakstā noskaidrosim, kādas ir HBO pamatvērtības un kādēļ tās ir svarīgas.

Kāda ir HBO uzņēmuma kultūra?

HBO ir apkopojis savas svarīgākās vērtības. Tās ir darba un privātās dzīves balanss, cieņa, uzticēšanās, vienlīdzīgas iespējas, atbildība un dažādība. Tālāk vari izlasīt izvērstāk par katru no šīm vērtībām.

Darba un privātās dzīves balanss

hbo uzņēmums logo ofiss

Lai gūtu panākumus, nepieciešami darbinieki, kas ir apmierināti ar dzīvi. Izdeguši un vienmēr noguruši darbinieki nebūs spējīgi sasniegt profesionālas virsotnes. HBO apzinās, ka veselīgs darba un privātās dzīves balanss ir tas, kas nodrošina ilgtermiņa panākumus.

HBO vēlas, lai darbiniekiem ir brīvais laiks, kurā katram pietiek enerģijas nodarboties ar saviem hobijiem, socializēties un piepildīt savus personīgos sapņus. Samērīgs darba un privātās balanss ir tas, kas palīdz HBO darbiniekiem veidot šajā uzņēmumā ilgstošas karjeras. HBO ir vieta, kur atradīsi darbiniekus, kas šī uzņēmuma paspārnē strādā jau dekādēm ilgi.

Cieņa

Saliedēts un veiksmīgs kolektīvs nav iedomājams bez savstarpējas cieņas. Arī HBO cieņu ierindo kā vienu no savām galvenajām vērtībām, bez kuras nav iedomājamas veselīgas darba attiecības. HBO ir  pozicionējuši sevi kā kompāniju, kur starp kolēģiem valda teju ģimeniskas attiecības.

Uzticēšanās

HBO ir vieni no labākajiem savā jomā. Viena no lietām, kas nepieciešama, lai sasniegtu augstu līmeni, ir uzticēšanās saviem darbiniekiem. Tāpat uzticēšanās ir svarīga, lai ilgtermiņā dibinātu ciešas un tuvas attiecības.

Tā lieti noder arī darbā, kur liela nozīme ir komandas darbā – bez uzticēšanās vienam otram nav iedomājams efektīvs komandas darbs.

Vienlīdzīgas iespējas

darbinieki uzņēmums hbo

HBO sniedz iespēju ikvienam – neatkarīgi no savas izcelsmes, dzimuma vai seksuālās orientācijas – pierādīt sevi kā spējīgu darbinieku un labu komandas spēlētāju. HBO iestājas pret diskrimināciju, un tic, ka jebkurš ir pelnījis iespēju.

HBO savā pulkā aicina jebkuru, kurš atbilst kompānijas standartiem, tādējādi veidojot komandu, kuras starpā ir visnotaļ talantīgi censoņi.

Atbildība

Invididuālā un arī kopistiskā atbildība ir vēl viens svarīgs elements HBO uzņēmuma kultūrā. HBO apzinās ietekmi, ko ir spējīgi atstāt uz savu publiku. Tieši tāpēc radītais saturs tiek uzraudzīts – lai tas iekļautu aktuālās tēmas un roblēmas sabiedrībā.

Dažādība

HBO augstu novērtē dažādību un ir labs piemērs, kā veidot darbavietu, kur cilvēku starpā valda cieņpilnas attiecības. Pateicoties daudzveidīgam kolektīvam, var dzimt jaunas idejas un risinājumi.

HBO saviem darbiniekiem ir izveidojuši septiņas organizācijas, kuras pārstāv dažādas intereses. Šādu organizāciju starpā ir latīņamerikāņu, afroamerikāņu un aziātu kultūru; sieviešu; veterānu, LGBT organizācijas. HBO darbinieki tiek iedrošināti sevi attīstīt gan personīgā, gan profesionālā nozīmē, reizē arī lepojoties ar savu atšķirīgumu.

HBO ir tikai viens no labajiem piemēriem. Tomēr ir vēl daudzi citi, no kuriem ir vērts mācīties. Vari izlasīt arī par vienu no viņu galvenajiem konkurentiem Netlifx.

Leave a Comment