Dāvana kolēģim apaļā jubilejā

Šajā rakstā ir apkopotas dažādas interesantas dāvanas kolēģim un viņa birojam, atpūtai un ikdienas dzīvei mājās.

Dāvana kolēģim

Ja saka, ka draugi ir mūsu pašu izvēlētā ģimene, tad kolēģi ir ģimene, ko mums ir piespēlējusi darba vieta. Laika gaitā ikviens kolēģis var kļūt par draugu, ar ko ikdienā sarunāties, baudīt kafiju kopā un apsveikt vienam otru dzimšanas dienā. Domājot par to, kas ir piemērota dāvana kolēģim jubilejā, esam izveidojuši veselu sarakstu.

Laika gaitā to papildināsim. Taču pagaidām šajā rakstā ir apkopotas dažādas dāvanas kolēģim un viņa birojam, atpūtai un ikdienai mājās.

Lai noder un izdodas iepriecināt kolēģi svētkos!

Dienas SPA atpūtas piedāvājums

spa dienas dāvana kolēģiem

SPA atpūta ir ekskluzīva sevis palutināšana, ko daudzi joprojām neiekļauj savā ikdienā. Ir saprotams, ka ne visi to var atļauties, kas ir viens no labākajiem iemesliem šo atpūtu kādam uzdāvināt. Dienas SPA apmeklējums ir labs veids, kā iesildīties ar visu SPA apmeklēšanu, jo tas ir ļoti mierpilns un patīkams process.

Katrā viesnīcā un SPA centrā dienas SPA zona var atšķirties, taču lielākoties tās visas ir līdzīgas. Galvenokārt tur ir iespējams baudīt dažādas pirtiņas un saunas, atpūsties, peldēt baseinā un džakuzi. Šāds dienas SPA apmeklējums ir lieliska dāvana kolēģim, kas ir pelnījis palutināt sevi ar relaksējošu atpūtu.

Dāvanu karte restorānā

restorāni rīgā dāvanu karte

Restorāna apmeklējums ir patīkams notikums, ko arīdzan neizbaudām pietiekami bieži. Mums Rīgā ir tik daudzi restorāni, ko apmeklēt. Labs veids, kā uzdāvināt kolēģim restorāna apmeklējumu, ir ar dāvanu kartes palīdzību.

Ar restorāna apmeklējumu nevar nošaut greizi kā ar dāvanas izvēli, jo par maltīti ir atbildīgs pats jubilārs – ko pasūtīs, to arī saņems. Taču, ja vēlies savam kolēģim sniegt vēl lielāku izvēles iespēju, Restorāni Rīgā dāvanu karte ir pareizā izvēle.

Tā ir viena dāvanu karte, kas ir derīga vairākos lieliskos Rīgas restorānos. Starp tiem ir populārais Herbārija bārs, rosīgais Andalūzijas suns, romantiskais restorāns FERMA, Vairāk saules restorānu tīkls un citi.

Ekskluzīva aromātiskā svece

svece dāvana

Laba dāvana kolēģim var būt arī kas praktisks, it īpaši viņa birojam. Jauka dāvanas ideja kādam, ko vēlies iepriecināt, bet pārāk labi ārpus darba nepazīsti, ir svece. Apaļā jubilejā, protams, latiņa ir jāpaceļ. Tāpēc jauka izvēle ir kāda aromātiska, ekskluzīva svece.

Mūsdienu piedāvājums ir visai plašs, starp ko ir pieejamas visdažādākās sveces. Tās vairs nav parastas tējas svecītes vai garās, taisnās sveces, ko likt svečturī. Aktuālāks variants ir dažādas sojas vaska sveces ar patīkamiem aromātiem, pievienotiem spīguļiem, kā arī elegantos traukos iepildītas sveces.

Kvalitatīvs termoss kafijai vai tējai

termoss udenspudele.lv

Runājot par to, kas ir praktiskas dāvanas kolēģim dzimšanas dienā, kvalitatīvs termoss ir lieliska izvēle. Tā ir universāla dāvana, kas kalpos gadiem ilgi, turklāt to var izmantot ļoti dažādos veidos. 

Tiem, kam patīk atpūsties dabā, termoss būs vislabākais atpūtas sabiedrotais. Tas iepriecinās ar karstu tēju vai kafiju mirkļos, kad tas visvairāk būs nepieciešams. Taču tieši tāpat termosu var izmantot arī ikdienā, piemēram, braucot uz darbu. Termosā var sataisīt dzērienu visai dienai un tad to malkot garākos izbraucienos ar mašīnu vai pat paņemt līdzi ofisā.

Pastāv pieņēmums, ka termosi ir nepieciešami tikai ziemā. Taču tik pat labs ikdienas papildinājums termoss būs arī vasarā, tāpēc neminstinies to uzdāvināt arī gada siltajā sezonā. 

Eleganta laba vīna pudele

vīna pudele

Vēl viena dāvana kolēģim, kas ir gan universāla, gan piemērota darba vidē, ir eleganta vīna pudele. Tā ir dāvana, ko var sarūpēt arī pēdējā brīdī, turklāt īsti nezinot arī saņēmēja gaumi. Piemēram, ja negribi nošaut greizi, izvēlies baltvīnu. Pastāv lielāka iespēja, ka baltvīns garšos arī tiem, kam parasti vīns negaršo.

Laba dāvanas alternatīva varētu būt kāda vīna meistarklase vai degustācija. Tā ir dāvana, kas kalpos arī par interesantu piedzīvojumu. Vari pasniegt šo dāvanu ar tekstu, ka nezināji kolēģa iecienītāko vīnu. Lai pagaršo vairākus un pēc degustācijas tev pasaka, kurš ir iegaršojies vislabāk. 

Iedvesmas kārtis biroja galdam

iedvesmas kārtis

Vēl viena dāvana kolēģim ir iedvesmas kārtis, ko novietot birojā uz sava galda. Lai cik ļoti savs darbs nesagādātu prieku un pašizaugsmi, tas kādā brīdi var palikt garlaicīgs vai vienmuļš. Tādos brīžos mēs visi dzenamies pēc kādas iedvesmas, motivācijas, jaukiem vārdiem vai kāda uzmundrinoša joka.

Iedvesmas kārtis varētu būt mīļa dāvana kolēģim, ko viņš varētu novietot uz sava galda. Vājuma brīžos atliek vien izvēlēties vienu kārti un to nolasīt. Variācijas, protams, var būt dažādas. Vari izvēlēties kārtis ar humora noskaņu. Vēl labāk – vari uzrakstīt tās pats, vai palūgt iesaisti visiem ofisa darbiniekiem.

Laba kafija tās cienītājam

kafija dāvana

Domājot par jebkuru darba vietu, kafijas pauze ir tās, kas saista vairumu. Tieši ofisos jeb birojos parasti kafija tiek malkota lielā daudzumā, tāpēc ir ticams, ka arī tavam kolēģim garšo kafija. Ja tā ir, tad vari svētkos viņu pārsteigt ar kādu gardu kafijas šķirni.

Iesakām izvēlēties ko patiesi interesantu. Neej pēc dāvanas uz tuvāko Rimi veikalu, bet pacenties atrast kādu interesantu grauzdētavu vai specializētu kafijas veikaliņu. Tur noteikti izdosies atrast augstas kvalitātes kafiju, aromātisku un gardu.

Skaisti to iesaiņo un pievieno dāvanai klāt kādu gardumu. Kopējā dāvana būs izdevusies un tavs kolēģis, iespējams, atradīs savu jauno mīļāko kafiju.

Dāvanu karte grāmatnīcā

dāvanu karte kolēģim

Grāmatas ir klasiska vērtība, līdz ar to tā ir arī lieliska dāvana svētkos. Lasīt var par tik daudz ko. Ja tavs kolēģis ir kaislīgs lasītājs, tad tieši grāmatas ir tas, kas viņu iepriecinās svētkos. Tas tomēr ir viens no populārākajiem hobija veidiem pasaulē.

Mūsdienu plašajā piedāvājumā ir grūti veikt izvēli pašam par sevi, kur nu vēl izvēlēties piemērotu lasāmvielu kāda cita vietā. Tāpēc dāvanu karte grāmatnīcā ir vislabākā izvēle. Tu sniegsi iespēju jubilāram izvēlēties grāmatu vai divas par to, kas viņam pašam visvairāk interesē. Turklāt dāvana ir arī moderna – videi draudzīga un ērti lietojama.

Lai izdodas iepriecināt kolēģi svētkos ar jauku dāvanu!

Vēl citas dāvanu idejas vari atrast mūsu rakstos Personalizētas dāvanas vīrietim vai Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas.

Leave a Comment