Foršas dāvanas vecākiem

Šajā dāvanu sarakstā atradīsi dāvanas vecākiem, kas būs noderīgas ikdienā vai arī sniegs patīkamu atpūtu divatā vai ar ģimeni.

dāvanas vecākiem

Meklējot dāvanas vecākiem, var rīkoties divējādi – piemeklēt katram savu dāvanu vai atrast ko vienojošu, kas iepriecinās abus vecākus. Šajā sarakstā esam apkopojuši galvenokārt tādas dāvanas, kas patiks abiem vecākiem.

Tās ir noderīgas dāvanas, kas atvieglos abu vecāku ikdienas darbus. Tāpat šajā dāvanu ideju sarakstā atradīsi arī dāvanas, kas parūpēsies par patīkamu atpūtu un kopā būšanu visas ģimenes lokā.

Par to, kāpēc apdāvināt vecākus ir svarīgi un kad to darīt, lasi rakstā Kāpēc dāvanas vecākiem ir svarīgas.

Lai izdodas palutināt vecākus ar foršām dāvanām, jo viņi to noteikti ir pelnījuši visvairāk!

Personalizēta kanva

viar kanva dāvanas vecākiem
Attēls no ViarCanva

Visai ierasta dāvana vecākiem ir kopīgs ģimenes portrets – atmiņām bagāti fotoattēli no kāda īpaša notikuma, pēdējā kopīgā ceļojuma utt. Interesants un oriģināls veids, kā vecāku mājoklī ieviest patīkamas atmiņas vizuālā noformējumā ir ar kanvu palīdzību.

Kanvas var pielīdzināt gleznām, jo tās lielākoties tiek veidotas uz audekliem. Piemērus iespējams apskatīt gan augšējā attēlā, gan arī vienā no mūsu iepriekšējiem rakstiem – ViarCanvas – kanva vai karikatūra kā oriģināla dāvana.

Personalizēta kanva ir īpaša dāvana, kuras veidošanā vari piedalīties arī tu. Īpasi tad, ja izvēlies veidot kolāžu. Tad tavā ziņā ir atbildīgs uzdevums atlasīt skaistākos attēlus, kas liks taviem vecākiem pasmaidīt.

Jauns kafijas automāts

kafijas automāts vecākiem

Ja tavi vecāki ir kafijas cienītāji, tad lieliska dāvana viņiem svētkos būs kafijas automāts. Tā ir ekskluzīva dāvana, jo nebūt nav lēta, taču noteikti kalpos par izcilu ieguldījumu ikdienā. Kafijas pauzes, ko paņemam pa dienu, ir kā atpūtas mirklis, ko veltīt pašam sev. Ja tavi vecāki ir iecienījuši baudīt kafiju kopā, tad labs kafijas automāts šo pieredzi vienīgi bagātinās.

Kafijas automāta izvēle ir atbildīgs uzdevums, jo ir jāņem vēra vairāki faktori, to starp, cik daudz vietas ir tavu vecāku virtuvē, kāds ir budžets un kafijas automāta uzturēšanas cena. Vislielākā izvēle ir jāveic starp kafijas pupiņām vai kapsulām. Pupiņas būs izdevīgāks variants ilgtermiņā, savukārt kapsulu automāti ir lētāki, taču ilgtermiņā ne tik izdevīgi.

Relaksējoša floutinga procedūra divatā

floutings floaty
Attēls no Floaty

Meklējot dāvanas vecākiem svētkos, atpūtas piedāvājumi ir lieliska ideja. Tā ir dāvana, ko saņemt ir vispatīkamāk. Floutings ir relaksējoša procedūra, kas ļaus atslēgties no ikdienas raizēm un stresa. Tā ir procedūra, kas notiek aptuveni 30cm seklā baseinā, kas piepildīts ar magnija sāli, tādējādi nodrošinot floutēšanu jeb bezsvara stāvokli.

Tiek apgalvots, ka floutings spēj palīdzēt sasniegt dziļu relaksācijas līmeni, esot pilnīgā mierā. Procedūru var baudīt arī divatā, kas vecākiem būs pamatīgs piedzīvojums – kopā būšana, kuras laikā stiprināt uzticēšanos viens otram.

Lai vecāki paši varētu izlemt, kad šo procedūru izbaudīt, lieliska dāvanas izvēle ir dāvanu karte floutingam. Iesakām izvēlēties Floaty salonu, par ko vairāk esam aprakstījuši mūsu rakstā Tava miera osta Floaty

Dāvanu karte Mājai un dārzam

dāvanu karte mājai un dārzam

Ja esi praktiskas dāvanas meklējumos, tad dāvanu karte Mājai un dārzam veikalā būs tieši laikā. Tā ir lieliska dāvana, ko varēs iztērēt abi vecāki. Ja viņiem ir pašiem savs mazdārziņš, tad tam vienmēr ir nepieciešami jauni rīki, gadžeti, sēklas un stādi. 

Tāpat, protams, šajā veikalu tīklā var atrast arī noderīgas lietas mājoklim. Šāda dāvanu karte vislabāk noderēs vecākiem tad, ja viņiem patīk labiekārtot savu mājokli. Iespējams, viņiem ir radušies plāni par remonta veikšanu, jauna zāles pļāvēja iegādi vai siltumnīcas būvēšanu. Universāla dāvana, kas noteikti tiks augstu novērtēta.

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Ekskluzīvākas dāvanas meklējumos ir vērts paskatīties plašāk un apsvērt dāvanu, kas ļautu piepildīt kādu abu vecāku lolotu sapni. Lidojums ar gaisa balonu ir piedzīvojums, kas ir daudzu cilvēku piedzīvojumu sarakstā. Tas noteikti ir jāpiedzīvo katram vismaz reizi dzīvē – ja vecākiem nav bail no augstuma, ticam, ka arī viņi domā tāpat.

Lidojums ar gaisa balonu ir varens piedzīvojums, kas ļaus lūkoties pāri Latvijas laukiem un pļavām vairāku simtu metru augstumā. Tas ir patiess skaistums, kas apvienojas ar pilnīgu mieru un dabas skatiem no putna lidojuma skatu punkta.

Pilnīgu divvientulību vecākiem gan nevaram garantēt, jo lidojumi norit pavisam nelielās grupiņās. Iespējams, šī piedzīvojuma emociju dalīšana ar citiem nāk tikai un vienīgi par labu.

Robots putekļu sūcējs

dāvanas vecākiem

Atgriežoties pie praktiskām dāvanu idejām, gadžeti, kas palīdz mājokļa uzkopšanā, vienmēr tiek novērtēti. Attīstoties tehnoloģijām, ir ar vien jauni un efektīvi veidi, kā īsākā un vienkāršākā veidā uzkopt māju. Robots putekļu sūcējs ir viens no šādiem gadžetiem. Jau atkal ir jāmin, ka arī šis ir padārgs prieks, tomēr izcils ieguldījums ikdienas dzīvē.

Grīdu uzkopšana bieži vien ir tā, kas daudziem sagādā vislielāko nepatiku. Jo lielāka māja – jo ilgāks un nepatīkamāks ir grīdu uzkopšanas process. Mūsdienu putekļu sūcēji roboti ir spējīgi ne tikai sūkt putekļus, bet arī mazgāt grīdas. Pilns komplekts mājas uzkopšanai – un vecākiem vairāk brīva laika sev!

Dāvanu karte restorānā

restorāni rīgā dāvanu karte fromme.lv

Laba dāvana vecākiem, kam patīk kārtīgi paēst, ir dāvanu karte restorānā. Jau atkal ir jāakcentētas, ka dāvanu kartes ir universālas dāvanas. Tās ir lieliski piemērotas tiem, kam patīk pašiem izvēlēties savu dāvanu. Šajā gadījumā Restorāni Rīgā dāvanu karte ir labākā izvēle tiem, kas vēlas apmeklēt kādu Rīgas restorānu.

Šī dāvanu karte ir derīga dažādos Rīgas restorānos, kas nozīmē, ka izvēle būs tavu vecāku ziņā. Varbūt viņi vēlēsies doties baudīt gardus kokteiļus un uzkodas Herbārijā, bet varbūt lems par labu restorāna Fermas apmeklējumam, baudot tradicionālus pašmāju ēdienus romantiskā atmosfērā.

Ceļojums vai noorganizēta ekskursija

ceļojums dāvana vecākiem

Vecākiem, kuriem patīk ceļot un atklāt jaunas vietas, lieliski piemērota dāvana būs kāds tuvāks vai tālāks ceļojums. Ja abi labprāt paņemtu atvaļinājumu un dotos uz kādu citu valsti, labākais veids, kā uzdāvināt ceļojumu, ir ar aģentūras dāvanu karti. Vecāki varēs izvēlēties valsti un ceļojuma ilgumu. Viss tiks saplānots – ērti un patīkami.

Ja esi ieplānojis kādu tuvāku ceļojumu vai ekskursiju, tad vari arī saplānot to paša spēkiem. Piemēram, paziņo vecākiem, lai viņi atbrīvo kādas brīvdienas. Vari izveidot arī ģimenes ekskursiju, par ko vecāki tikai un vienīgi priecāsies.

Kopīgi pavadīts laiks un ceļošana ir labākā dāvana vecākiem, esam droši!

Relaksējošas SPA brīvdienas

spa brīvdienas dāvana

Kā jau minējām, atpūta ir patīkamākā dāvana, ko saņemt. Vecāki bez šaubām ir pelnījuši paņemt brīvdienas no pārējās ģimenes un doties baudīt relaksējošu atpūtu. Brauciens uz kādu SPA centru divatā abiem nāks tikai par labu – gan fiziski, gan garīgi. 

Atliek vien izvēlēties kādu kvalitatīvu un skaistu SPA centru Latvijā. Daudzi augstas klases SPA centri atrodas Rīgā, kas ir lieliska izvēle gada aukstākajos mēnešos. Savukārt siltajā laikā var doties arī uz kādu Kurzemes SPA centru, piemēram, uz Usmas SPA. Tas ļaus ne tikai kvalitatīvi atpūsties, bet arī baudīt lieliskos laikapstākļus un dabas skatus.

Galda vai dārza spēle kopīgam laikam

dārza spēles dāvana

Dāvana, kas ļaus aktīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem vasaras sezonā ir dārza spēles. Tās var būt komandas sporta spēles vai klasiskās dārza spēles – badmintons, mini golfs, petankas utt. 

Dārza spēles ir lieliska dāvana vecākiem, kuriem ir plašs pagalms, kur izpausties un arī kārtīgi izskaidrīties. Ir labi, ja mājās vienmēr ir dārza spēles. Tad, kad sabrauc ciemos radinieki un bērni, vienmēr ir veids, kā aktīvi pavadīt laiku.

Ceram, ka esi atradis interesantas un foršas dāvanas vecākiem!

Labprāt gaidīsim vēl citus ieteikumus, ko pievienot sarakstam!

Leave a Comment