Ko dāvināt mūsdienīgam studentam

Studenti ir nākotnes cēlāji. Tāpēc, lai izrādītu viņiem rūpes un interesi, esam atlasījuši 6 dažadas dāvanas, kuras dāvināt mūsdienīgam studentam.

Laba izglītība ir labākas dzīves pamats. Ar to cilvēks vēl ilgi varēs lepoties. Tādēļ apkārtesošo atbalsts ir ļoti svarīgs. Kura cita lieta pasaulē tā varēs parādīt rūpes, ja ne dāvanas, kas mūsdienīgam studentam spēs izpalīdzēt mācībās un ikdienā?

Tāpēc, šajā rakstā esam apkopojuši 6 svarīgākās lietas, kas noderēs mūsdienīgam studentam. Tādam, kas vēlas mācīties, bet prot arī atpūsties.

Siltumnoturīgs termoss

siltumnoturīgs termoss

Pavadot garās stundas lasot un mācoties, pie rokas jāstāv termo pudelei ar siltu tēju vai kafiju. Termopudele no UDENSPUDELE.LV noteikti būs jauka dāvana dzimšanas vai vārda dienā. Tajā students varēs liet karstus dzērienus, kas savu temperatūru noturēs vēl ilgi pēc sākotnējās ieliešanas.

Savukārt,  stikla ūdenspudele būs īstā dāvana, ko dāvināt studentam, kas vienmēr ir uz kājām. Tā lieliski ietilps mugursomā, izskatīsies eleganta un būs viegli pārnēsājama.

Krāsains telefona vāciņš

telefona vāciņi

Lai telefons vienmēr būtu aizsargāts, nerastos plaisas ekrānā un iekšējā sistēmā, ir nepieciešams telefona vāciņš. Šobrīd telefona vāciņu izvēle ir neizmērojama,  tikai atliek iet uz sameklēt īsto.

Piedāvājums ir liels un un katru dienu. Tirgū var atrast telefona vāciņus, kas ir apšūti ar mākslīgo kažoku, tādi, kas ir iekarināti striķī, vāciņi ar spīdumiem un vēl tādi, kas kalpo arī kā maks.

Pats galvenais, pirms dāvināšanas ir uzzināt kādas firmas modeļa telefonu students lieto, lai tālāk nerastos nesaprašanās un nerastos lieka laika tērēšana.

Praktisks plānotājs

praktisks plānotājs

Pareizās dāvanas mūsdienīgam studentam vienmēr būs lietderīgas un oriģinālas vienlaikus. Lai palīdzēt sagatavoties jaunajam mācību gadam, vai vienkāršiem ikdienas darbiem noteikti palīdzēs stilīgs plānotājs. Tas palīdzēs studentam ar lekciju plāna atcerēšanos, mājasdarbu izpildi un personīgās dzīves plānošanu.

Arī plānotāji ir dažādi. Visizplatītākie no plānotājiem būs ar svītrainām lapām un datumiem. Šajos plānotājos būs praktiski viss nepieciešamais un vēl : svētku datumi, vārda dienas, reizināšanas tabulas, pasaules mape.

Mazāk izplatīti  būs plānotāji ar tukšām, baltām lapām un datumu, kur katram datumam atvēlēta 1 lapaspuse. Šādi plānotāji noderēs studentiem, kam patīk arī skicēt vai vienkārši vēlas lielāku vietu pierakstiem.

E-grāmatu lasītājs

e-grāmatu lasītājs

Modernam studentam piestāv modernas tehnoloģijas un viena no tām ir E-grāmatu lasītājs. 

E-grāmatu lasītājs  ir viedierīce, kas  dod iespēju lasīt simtiem grāmatas elektroniskā formātā vienuviet. Plānais un viegli pārvietojamais e-grāmatu lasītājs būs īstā dzimšanas dienas dāvana mūsdienīgam studentam, kas vienmēr ir kustībā.

Ar e-grāmatas lasītāja palīdzību students vienā ierīcē varēs saglabāt visus studiju lasāmos materiālus. Vajadzīgs tikai dators un vads, kas palīdzētu informācijai nonākt lasītājā. Lasītājs lieliski noderēs ceļojumos, jo tas ir viegls, plakans un neaizņem vietu bagāžā. Tā labākā īpašība ir maināmais ekrāna spilgtums, kas noteikti būs tas, kas acis pasaudzēs pēc ilgas lasīšanas.

Sporta abonoments

sporta zāles abonoments

Veiksmīgākās dāvanas mūsdienīgam studentam būs tās, kas trenē gan prātu, gan ķermeni. Sporta zāles abonoments būs vajadzīgā dāvana modernam studentam, jo aktivitātes palīdz uzturēt modrību. Un modrība noderēs garākajās un garlaicīgākajās studijās.

Fiziska izlāde ir nepieciešama, lai iedotu prātam brīvību nedomāt, bet pievērstos ķermeņa darbināšanai. Šādējādi, prāts iegūs atslodzi un būs guvis jaunus spēkus rītdienai.

Power bank jeb portatīvais lādētājs-akumulators

power bank jeb portatīvais lādētājs

Power bank jeb portatīvais lādētājs-akumulators mēdz būt aizņemta studenta dzīvības glābējs. To bieži izmanto dzīves vissaspringtākajos mirkļos.

Power bank jeb portatīvais lādētājs ir ierīce ar kuras palīdzību tiek uzlādētas citas ierīces. Pārsvarā tās izmanto brīžos, kad apkārt nav kontaktligzdu, bet steidzami vajag uzlādēt telefonu vai datoru. Vai arī ekstrēmākos notikumos, kad esi apmaldījies mežā un telefona baterija turas pie savas pēdējās elpas.

Esot plaukstas izmērā, portatīvais lādētājs aizņem ļoti maz vietas. Lādētājam bieži līdzi nāks vads, kuru iespraust lādējamajā ierīcē.

Citas dāvanas mūsdienīgam studentam

  1. Studentiem ir vajadzīgajos izklaides brīžos noderēs kāda jautra un viega galda spēle
  2. Biroja preces būs ļoti noderīga dāvana studenta ikdienai
  3. Liels spilvens, kurā balstīt nogurušo galvu

Ceram, ka šis raksts Jums palīdzēs dāvanu izvēlē. Tomēr, ja neesat adraduši Jums vajadzīgo dāvanu, iesakām apskatīt mūsu rakstu Lietišķas un noderīgas dāvanas sievietei.

Leave a Comment