Ko uzdāvināt vīrietim svētkos

Šajā rakstā lasi par to, kādas ir oriģināla dāvanas vīrietim svētkos, lai no sirds iepriecinātu un apsveiktu tā, lai ilgi paliek atmiņā!

dāvana vīrietim

Svētki padara ikdienu patīkamāku. Īpaši jau tāpēc, ka svētki asociējas ar dāvanām, apsveikumiem un laba vēlējumiem. Jāpiebilst gan, ka nevienam nepatīk garlaicīgas dāvanas.

Šajā rakstā lasi par to, kādas ir oriģinālas dāvanas vīrietim svētkos, lai no sirds iepriecinātu un apsveiktu tā, lai ilgi paliek atmiņā!

Dāvanu karte vakariņām restorānā

Restorāna apmeklējums ir lieliska dāvanas ideja, par kuru ne visi aizdomājas. Katrs restorāns atšķiras ar savu īpašo atmosfēru – interjera iekārtojumu, apgaismojumu, muzikālo pavadījumu un, protams, ar savu pārstāvēto garšu.

Dāvanu karte restorānā ir lieliska dāvana vīrietim, kas garantēs jauki pavadītu vakaru. Turklāt nekad nevar zināt – iespējams vakariņās tiksi uzaicināts tieši tu.

Peintbola spēle ar draugiem

Ar vien populārāka paliek sajūtu dāvināšana. Tad oriģinālas dāvanu kartes uz dažādām aktivitātēm, izbraucieniem, spēlēm un piedzīvojumiem ir labākā dāvana.

Viena no tām ir peintbola spēle. Šo piedzīvojumu iespējams baudīt ar pieciem draugiem vai ģimenes locekļiem, vai pat kolēģiem, lai satuvinātos un nostiprinātu spēju sadarboties komandā.

Jautrība bez šaubām ir garantēta jebkurā izvēlētajā gadījumā. Galvenais, lai pareizie cilvēki ir blakus! Tas jau arī paliks vīrieša paša ziņā.

sporta pulkstenis virietim

Dāvanu karte sporta pulkstenim

Aktīvs dzīvesveids ir nozīmīgs dzīves kvalitātes uzlabošanas rādītājs. Ja meklē dāvanu aktīvam vīrietim, kurš uzskata tāpat, tad noteikti lielisku dāvanu atradīsi, piemēram, Pulsometrs.lv veikalā – laba izvēle ir sporta austiņas vai sporta viedpulkstenis.

Dāvanu karte sporta pulkstenim ir noderīga jebkuram no sporta veidiem. Sporta pulksteņi pilda dažādas funkcijas, kas palīdz gūt motivāciju būt aktīvam un sekot līdzi savu aktivitāšu daudzumam un līmenim, uzraudzīt stresu, miegu un patērētās kalorijas.

Dāvanu karte Barber Shop

Iemesls tam, kāpēc tieši vīriešiem ir grūtāk atrast dāvanu, slēpjas nepareizā uzskatā, ka vīriešiem nevar dāvināt to pašu, ko sievietēm.

Par piemēru jāpiemin relaksējoša atpūta vai skaistuma produkti. Rīgas centrā esošais Knockout Barber Shop ir īstena vīriešu kultūras kopiena, kas piedāvā friziera, bārddziņa un kosmetologa pakalpojumus.

Dāvanu karte Barbershop veikalā iepriecinās ikvienu vīrieti, kam patīk par sevi parūpēties un labi izskatīties arī ikdienā.

Aizraujošs lidojums

Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, vienmēr runā par to, ka vēlas izdarīt ko ievērības cienīgu un adrenalīnu raisošu, Lidojums ar deltaplānu ir lielisks sākums. Tā ir iespēja pacelties augstu gaisā un no putna lidojuma apskatīt Rīgu. Saskatīt, kā pilsēta izskatās no augšas, sajust vēju matos un brīvību.

Ekskluzīvāks, bet arī tik pat skaists piedzīvojums ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir neaizmirstams piedzīvojums, turklāt arī veids, kā pārvarēt bailes no augstuma. Tā kā balons paceļas ļoti lēni un pakāpeniski, nemaz tik ļoti nejūt to, ka pacelšanās ir jau sākusies. Pavisam neliels brīdis un esi jau augstu gaisā!

stiligas zekes davana

Stilīgas zeķes

Bērnībā visi atceramies, cik neinteresanti bija svētkos saņemt apģērbu. Taču, jo vairāk pieaugam, jo vairāk šādas dāvanas novērtējam. Zeķes var šķist garlaicīga dāvana no sākuma, taču tā nebūs nav. Ir tikai jāmāk atrast īstais dizains!

Piemēram, Karma Sock ir stilīgs zeķu uzņēmums, kas ražo zeķes ar visdažādākajiem dizainiem.

Tā ir interesanta un oriģināla dāvana, kas vīrieša koptēlu padarīs aizraujošu! Odziņa koptēlam ir garantēta ar krāsainām zeķēm!

Floutings relaksācijai

Vienmēr novērtēta dāvana ir kas relaksējošs – kāda spa procedūra, masāža, pirts kompleksa apmeklējums vai, piemēram, floutings. Tā ir fantastiska pieredze, jo procedūra notiek sāls vannā, kas ķermenim ļaus pacelties virs ūdens un sajust bezsvara stāvokli.

Relaksējošas dāvanas veselībai vienmēr ir patīkami saņemt no saviem tuvajiem cilvēkiem. Tas tomēr izrāda rūpes un kalpo par atgādinājumu, ka arī tu esi pelnījis atpūsties un iepauzēt ikdienas darbus.

Brauciens ar kvadraciklu

Aktīvam un enerģiskam vīrietim noteikti patiks kāds azartu raisošs piedzīvojums. Lai dāvana būtu universālāka un izmantojama visos gadalaikos, ieteicams izvēlētiestādu piedāvājumu, kā, piemēram, brauciens ar kvadraciklu. Tas vīrietim ļaus iztrakoties, turklāt gan ziemā, gan vasarā, gan sniegā, gan dubļos.

Šādas aktīvas dāvanas mēs dēvējam par oriģinālām dāvanām, jo tās sniedz foršas emocijas un labi pavadītu laiku. Nereti liekas, ka piedzīvojumu nemaz nevar uzdāvināt – ja nu vienīgi pats neved jubilāru uz konkrēto vietu. Taču ar dāvanu kartēm to visu var vienkārši uzdāvināt!

maks virietim

Jauns ikdienas maks

Vīriešiem bieži vien patīk praktiskas dāvanas, kas noteikti noderēs. It kā jau pats var nopirkt, taču ne vienmēr vīrieši spēj pamanīt tās pašas lietas, ko sievietes. Piemēram, nolietojies maks.

Un ja pārzini vīrieša gaumi, tad varēsi arī izvēlēties viņam gaumīgu, stilīgu un, galvenais, kvalitatīvu ikdienas maku.

Saullēkts uz SUP dēļa

Lieliska dāvana vīrietim varētu būt kāds romantisks pārsteigums dabā, piemēram, SUP saullēkts. Tas ir veids, kā lieliski pavadīt laiku divatā, sagaidīt saullēktu, saelpoties svaigo purva gaisu un veidot neaizmirstamas atmiņas.

Par citiem līdzīgiem veidiem, kā atpūsties romantiskā gaisotnē, lasi rakstā Romantiska atpūta diviem.

Gaļas piegāde

Praktiska dāvana vīrietim, kam patīk cept šašliku un pašam gatavot dažādus gaļas ēdienus, varētu būt svaigas gaļas piegāde no pašmāju uzņēmuma Gaļas piegāde Jums.

Šašliks un cita gaļa ar piegādi ir fantastiskas dāvanas vīrietim tad, ka jābrauc dabā atpūsties un negribās pašam gatavot marinādi. Tā ir iespēja uzreiz tikt pie kvalitatīvas, gardas un svaigas gaļas.

Vēl citas idejas vari aplūkot mūsu rakstā Personalizētas dāvanas vīrietim.

Lai izdodas iepriecināt vīrieti svētkos un atrast foršu dāvanu!

Leave a Comment