Lietišķas un noderīgas dāvanas sievietei

Šajā rakstā atradīsi vairākas idejas dažādām dāvanām, kas derēs kā lietišķa dāvana sievietei. Atver rakstu un gūsti idejas dāvanām.

lietišķas dāvanas sievietei

Šajā rakstā lasi par to, kādas lietišķas dāvanas dāvināt sievietei. Daudzkārt ir nācies saskarties ar to, ka lietišķas dāvanas izvēlē ir grūti tik tālāk par vīna pudeli vai konfekšu kasti. Ja vēlies uzdāvināt dāvanu sievietei, kura ir lietišķa un tiks novērtēta kā noderīga, izlasi šo rakstu.

Šajā rakstā atradīsi vairākus dāvanu variantus, kas būs atbilstošas paziņai, kolēģei, darbiniecei vai pat priekšniecei. Mēs esam apvienojuši trīs dāvanas, kas būs piemērotas lietišķai apdāvināšanai sievietei.

Ilgtspējīga stikla ūdens pudele

EQUA stikla udenspudele

Stikla ūdens pudele ir ilgstpējīga dāvana, kas noderēs jebkurai sievietei. Stikla pudele ir lietišķa un oriģināla dāvana, kuru iespējams lieliski pielietot ikdienas dzīvē birojā, mājās vai automašīnā. UDENSPUDELE.LV veikalā ir iespējams aplūko dažādas stikla pudeles sievietei sadaļā Dāvanas sievietei.

Dzerot ūdeni no vienreiz lietojamām plastmasas pudelēm netiek nodarīts kaitējums tikai dabai, bet arī cilvēka organismam. Jo vairākkārt tiek izmantota plastmasas ūdens pudele, jo vairāk tā sadalās. Tādējādi plastmasas molikulas iekļūst dzeramajā ūdenī. Stikla pudeles ir iespējams izmantot vairākkārt un tajās nav indīgu vielu.

Restorānu dāvanu karte

Davanu karte restorani riga

Restorāna apmeklējums ir baudāms notikums, kura dāvanu karti noteikti novērtēs. Kolēģe, darbiniece vai priekšniece noteikti izbaudīs iespēju atpūsties un gardi paēst kādā no Rīgas izsmalcinātajiem restorāniem.  


Fromme.lv interneta veikalā ir iespējams iegādāties Restorāni Rīgā dāvanu karti, kuru var izmantot 10 Rīgas restorānos, kā Andalūzijas Suns, Ozo restorāns un Herbārijs. Dāvana ir universāla, un to ir iespējams personalizēt ar sveiciena tekstu, to aizvērt ar vaska zīmolu un ievietot kartītē šokolādi.

Eleganta termopudele

Alfi termopudele roza krasa ka lietiska  davana sievietei

Termopudele ir noderīga dāvana ikvienai sievietei. Katrai sievietei ikdienā ir jāizdzer vidēji 2L ūdens dienā. Termopudele ir lielisks veids, kā šo paveikt. Laba termopudele uzturēs dzērienu tā sākotnējā temperatūrā vairāku stundu garumā.


Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV sadaļā Dāvanas sievietei ir iespējams apskatīt dažādas termopudeles. Tur ir iespējams iegādāties dažādu krāsu, tilpumu un stilu pudeles, kas uzturēs dzērienu vēsu stundām.

Ja tomēr neatradi atbilstošu dāvanu, tad dodies uz mūsu rakstu Dāvana kolēģim apaļā jubilejā. Vēlam veiksmi atrast piemērotāko lietišķo un noderīgo dāvanu sievietei!

Leave a Comment