Noderīgas dāvanas bērnam 1. septembrī

Šajā rakstā lasi par to, kādas noderīgas dāvanas dāvināt bērnam 1. septembrī, lai skolēns būtu gatavs gāzt zinību kalnus ar prieku. Dāvana pirmajā skolas dienā ir svarīga sastāvdaļa, lai bērni pirmo septembri sagaidītu ar prieku …

Noderīgas dāvanas bērnam 1. septembrī

Šajā rakstā lasi par to, kādas noderīgas dāvanas dāvināt bērnam 1. septembrī, lai skolēns būtu gatavs gāzt zinību kalnus ar prieku.

Dāvana pirmajā skolas dienā ir svarīga sastāvdaļa, lai bērni pirmo septembri sagaidītu ar prieku katru nākamo gadu. Nav lielas atšķirības, vai tā ir pati pirmā skolas diena, vai 1. septembris jau kā skolas diena iezīmējas bērna dzīvē ne pirmo reizi vien.

 Personalizēta ūdens pudele skolai ar bērna vārdu

Personalizēta pudele skolai ar bērna vārdu
Foto: https://udenspudele.lv/blog/berniem-piemerotas-termopudeles/

Parocīga dāvana bērnam ir jauna ūdens pudele- personalizēta pudele, ko bērns izmantos skolā, pulciņos, ekskursijās utt. Jaunajai paaudzei ir jāmāca par dabai draudzīgu dzīvesveidu. Kā vislabāk sākt to piekopt, ja ne ar vairākkārt lietojamu ūdens pudeli?

Kā dāvana 1. septembrī bērniem ir ūdenspudele. Tās uztur dzēriena temperatūru un ir triecienizturīgas. Termopudelēs ir iespējams uzturēt gan karstu, gan aukstu dzērienu pat vēsākajās un karstākajās dienās.

Katram vecākam ir zināms, ka bērni mēdz pazaudēt savas mantas. Ja ūdens pudelei ir virsū bērna vārds, to ir iespējams atrast ātrāk. Priekš personalizētas ūdens pudeles iegādes iesakām izvēlēties ŪDENSPUDELE.LV. Par to, kāpēc, lasi rakstā Pašmāju zīmola UDENSPUDELE.LV stāsts.

Ērts džemperis ar pašu izveidotu dizainu

Ērts džemperis ar savu dizainu

Džemperis noteikti ir noderīga dāvana kā mazam, tā arī lielam skolniekam. Silts džemperis ar kapuci, priekšējo kabatu un personalizētu dizainu noderēs ikdienas skolas gaitās.

Izveidojot sava dizaina džemperi, bērns būs pārliecināts, ka skolā  nebūs neviena cita cilvēka ar tādu pašu apģērbu. Veidojot dizainu, to var saskaņot ar bērnam jau esošām drēbēm.

To ir iespējams valkāt gan drēgnajos rītos mājās, gan skolā. ‘’Etsy’’ ir iespējams radīt jaunu, unikālu un personalizētu džemperi no dažādiem tirgotājiem, proti, no Printyourdesign.eu veikala.

Tāfele bērna radošajām izpausmēm

Tāfele bērnam kā dāvana 1. septembrī

Tāfele ir piemērota dāvana ikdienas lietošanai. Bērnam uz tās ir iespējams plānot savu dienu, izpausties savās mākslinieciskajās dotībās un pat veidot melnrakstus saviem mājasdarbiem.

Tās ir iespējams iegādāties no dažādiem materiāliem – korķa, metāla un metāla ar tikkulira pārklājumu. Uz korķa tāfelēm ir iespējams saspraust dažādas lapiņas, uz metāla tāfelēm raksta ar marķieriem, bet uz tikkulira tāfeles raksta ar krītiem.

Tāfele ir produkts, kuru ir iespējams lietot ilgu laiku, jo to var nodzēst. Domājot par dabu, bērni daudz mēdz ķēpāties un rakstīt melnrakstus. Kas gan ir labāka alternatīva papīra kalniem, ja ne tāfele, uz kuras ir iespējams trenēt rokrakstu.

 Restorāna apmeklējums ar ģimeni

restorāna apmeklējums 1. septembrī

Laba dāvana augošiem organismiem, kuriem noteikti patīk kārtīgi paēst, ir restorāna apmeklējums. Tas būs kvalitatīvi pavadīts laiks ar ģimeni, kurš atvieglos arī dāvinātāju dzīvi, jo nebūs jāgatavo mājās.

Došanās uz restorānu ir kvalitatīvs veids kā atpūsties pirms atgriešanās skolā. Protams, ir iespējams doties arī aktīvā atpūtā, bet pēc 1. septembra steigas, restorāns ir lieliska dāvana gan vecākiem, gan pašam bērnam.

Ja vecākiem pašiem nerodas idejas, uz kādu restorānu aizvest skolnieku, iesakāms dāvināt Rīgas restorānu dāvanu karti. Bērns varēs izvēlēties vienu no ‘’Restorāni Rīgā’’ sadarbības partneriem.

Personalizēta grāmatzīme skolai

personalizēta grāmatzīme skolai

Personalizēta grāmatzīme rada prieku, atverot grāmatas. Skolēni mēdz aizmirst, kurā lapā ir skolotājas uzdotais mājasdarbs. To atrast palīdzēs personalizēta grāmatzīme skolai.

Dažādās mājaslapās, piemēram, Printyourdesign.eu, ir iespējams izveidot grāmatzīmes ar bērna vārdu, mācību priekšmetu vai citu tekstu, kā arī izveidot tās dizainu ar jebkādu logo vai attēlu, kurš patiks bērnam.

Krūze ar tekstu agrajiem rītiem

Orģināla krūze kā dāvana skolēnam
Foto: https://udenspudele.lv/skatit/keramikas-kruze-ar-uzrakstu-visu-bosu-boss-450ml/

Ne vienmēr cilvēki pamostas ar labu garastāvokli, bet ir dažādi rituāli, kas to var uzlabot. Citiem rītu izlabo rīta rosme, citiem- nesasteigta tējas baudīšana no savas mīļākās krūzes.

Uzdāvinot bērnam tējas krūzi ar tekstu, iespējams, tā kļūs par mīļāko krūzi. Ieprieciniet savu mazo bosu ar šo ietilpīgo un orģinālo krūzi.

 E-lasītājs kā grāmatu alternatīva

Dāvana skolniekam 1. septembrī

E-lasītājs ir lieliska dāvana bērnam. Tas saudzē dabu, netērējot papīru un saudzē arī acis- ar papīra displeja tehnoloģiju. Šī displeja tehnoloģija neatspīd acīs kā citu ekrānu gaisma.

Taču vislabākā īpašība- tam nav paziņojumu. Lasot grāmatas telefonā un planšetēs, paziņojumi novērš uzmanību no teksta un neļauj pilnvērtīgi koncentrēties.

Šīs fiziskās grāmatas alternatīvas ierīces ir iespējams iegādāties ar dažādām funkcijām, krāsām un vāciņiem. E-lasītāji ir dažādi, atliek tikai izvēlēties piemērotāko savam skolēnam.

Lai izdodas skolēnu apsveikt 1.septembrī ar jauku dāvanu!

Leave a Comment