Personalizētas dāvanas vīrietim

Šajā rakstā esam aprakstījuši dažas personalizētu dāvanu idejas, kas vīrietim liks sajusties īpašam. Tās būs piemērotas jebkuram vīrietim tavā dzīvē – vīram, tētim, brālim, draugam u.c.

dāvana vīrietim

Svētki ir labs iemesls kādu iepriecināt ar oriģinālu un foršu dāvanu. Ja šajos svētkos meklē dāvanu vīrietim, tad sākotnēji tas var likties kā izaicinājums. Taču patiesībā ir tik daudz dāvanu, kuras tavs vīrietis noteikti novērtētu.

Labs veids, kā parūpēties par to, lai vīrietis dāvanu patiesi novērtētu, ir izvēlēties personalizētu dāvanu. Tas vienmēr ir patīkamāk, nekā saņemt ko tādu, kas nav oriģināls. Dažādas lieliskas dāvanu idejas atradīsi interneta veikala sadaļā Dāvanas vīrietim

Šajā rakstā esam aprakstījuši dažas personalizētas dāvanas vīrietim, kas viņam liks sajusties īpašam. Tās būs piemērotas jebkuram vīrietim tavā dzīvē – vīram, tētim, brālim, draugam u.c.

Personisks apsveikums svētkos

Personalizēta dāvana vienmēr tiek novērtēta vairāk. Jau no bērnības mums tiek mācīts, ka vislabākās dāvanas nāk no sirds – visbiežāk tās, ko uztaisām pašu rokām. Pieaugot, laika pašam gatavot dāvanu ir mazāk. Taču tieši tāpēc ir iespēja dāvanu personalizēt. Visbiežāk tas nemaz neaizņem tik daudz laika.

Vīriešiem bieži vien dāvanu izdomāt ir daudz grūtāk. Vai nu viņiem viss nepieciešamais jau ir, vai arī viņi saka, lai viņiem neko nedāvina. Tad nu ir izvēle uzdāvināt ko īpaši mīļu un personisku. Tāda dāvana nevar būt lieka. Turklāt personalizēta dāvana var būt arī universāla – vienmēr vajadzīga un noderīga.

dāvanas vīrietim

Personalizētas dāvanas – idejas

Ir dažādi veidi, kā savu dāvanu personalizēt un padarīt to īpašu. Šajā sadaļā esam apkopojuši dažādus ieteikumus un dāvanu ideju virzienus, kur meklēt personalizētas dāvanas.

Uz vīrieša interesēm balstīta meistarklase

Ja tu zini vīrieša intereses, tad laba dāvana viņam varētu būt iespēja mācīties un sevi attīstīt konkrētajā jomā. Veids, kā šādu dāvanu uzdāvināt, ir pavisam vienkāršs – abonē viņam mēnesi kādā lekciju vai meistarklašu portālā. Vai arī iegādājies vienu meistarklasi klātienē.

Tas var būt labs veids, kā ne tikai pilnveidot esošās prasmes, bet arī atrast kādu jaunu hobiju vai nodarbi.

Personalizēta dāvanu karte viņa hobijam

Runājot par hobiju, dāvanas, kas ar to saistītas, vīriešiem nozīmē daudz. Ja tavam jubilāram ir kāds iemīļots hobijs, tad uzdāvini viņam dāvanu karti piemērotā veikalā. Katram vīrietim ar hobiju parasti ir garš vēlmju saraksts, taču tu pats nekad īsti nezinātu, ko no tā visa izvēlēties. Tāpēc visuniversālākais risinājums ir dāvanu karte.

Veids, kā šo dāvanu padarīt par personalizētu dāvanu, ir uzrakstīt sveicienu dāvanu kartē. Mūsdienās šāda iespēja ir gandrīz visur. Tas arī uzreiz dāvanu kartei piešķir īpaši personīgu vērtību. 

Vairāk par to, kāpēc šī ir lieliska dāvana, lasi rakstā Kāpēc dāvanu karte hobijam ir lieliska izvēle. Te arī atradīsi reālas dāvanu kartes, ko izvēlēties.

Vīrieša iemīļotākā alkohola pudele

Arī vienkāršas dāvanas var būt jaukas un personalizētas. Viss, kas ir nepieciešams, ir tavs laiks un zināšanas par jubilāru. Klasiska dāvana, kas ir īpaši populāra izvēle, ir pudele kvalitatīva alkohola.

Tā ir dāvana, kas labi garšos un būs arī eleganta dāvana. Galvenais ir zināt vīrieša gaumi un neskopoties – iegādāties patiešām labas kvalitātes pudeli. Varbūt pat tādu, ko viņš pats sev neatļautos sarūpēt. Šī ir arī laba pēdējā brīža dāvana, kas nezini, ko lai nopērk.

No šīs dāvanas var arī izveidot labu dāvanu komplektu. Tam idejas smelies blogā Dāvanu komplekti

Stilīgas personalizētas zeķes

Ja ir vairāk laika dāvanas sarūpēšanai, tad forša ideja ir pasūtīt personalizētas zeķes. Tās var apdrukāt ar vīrieša vārdu, varbūt iniciāļiem, bet varbūt nedēļas dienām. 

Mūsdienās zeķes tiek uzskatītas par apģērba odziņu, kas var izcelt visu tēlu. Zeķes ir ne mazāk svarīgas par biksēm vai kreklu. Tieši tāpēc ir vērts atrast stilīgas zeķes. Piemēram, uzņēmuma Zee Socks piedāvājums ir stilīgs, unikāls un plašs. Te noteikti ir vērts ielūkoties. Forša un jautra dāvana vīrietim svētkos!

Vairāk par Zee Socks uzņēmumu vari izlasīt mūsu rakstā Pašmāju zeķu uzņēmums Zee socks.

Sienas plakāts ar īpašu uzrakstu vai bildi

Ja jubilāram patīk interjera dizains un viņš vienmēr meklē kādu foršu dekoru, tad varbūt dāvana viņam jāmeklē tieši šajā jomā. Personalizēts sienas plakāts vai audekls varētu būt labs veids, kur meklēt šādu dāvanu.

Sienas plakāts varētu būt stilīga dāvanas ideja, ja to ieturēsi vīrieša mājokļa gaumē. Tas ir īpaši svarīgi, lai viņam dāvana patiktu. Tad to var personalizēt ar kādu foršu attēlu, vīrietim aktuālu teicienu vai uzrakstu. Varbūt ar viņa portreta siluetu vai ko tamlīdzīgu. Ko tādu, kas ikdienā liks pasmaidīt.

Personalizēta krūze

Ja jubilārs nespēj savu rītu iedomāties bez iecienītās tējas vai kafijas krūzes, tad laba dāvana varētu būt kāda forša, personalizēta krūze. Tā ir iespēja tev pavisam ikdienišķam objektam piešķirt īpašu vērtību. Varbūt vari uzdrukāt kādu stilīgu dizainu, bet varbūt arī izvēlēties jau krūzi ar gatavu, jubilāram piemērotu dizainu.

Foršus variantus ar ilgtspējīgām un kvalitatīvām krūzēm atradīsi dāvanu ideju bloga sadaļā Kafijas krūzes.

Citas dāvanas vīrietim meklē rakstā Ko uzdāvināt vīrietim svētkos. Lai izdodas forši iepriecināt!

Leave a Comment