ViarCanvas – kanva vai karikatūra kā oriģināla dāvana

ViarCanvas ir pašmāju zīmols, kas piedāvā uzlikt attēlus uz kanvām ļoti dažādās tehnikās – viņi taisa kolāžas, portretus un karikatūras.

viarcanvas kanvas

Meklējot interesantas dāvanas saviem draugiem un tuviniekiem, esam atraduši zīmolu ViarCanvas, kas piedāvā izveidot personalizētas kanvas un karikatūras. ViarCanvas ir pašmāju zīmols, kam ir plašs dāvanu piedāvājums dažādiem saņēmējiem. Uz kanvām viņi piedāvā izvēlēties attēlus ļoti dažādās tehnikās – kolāžas, portretus, karikatūras u.c.

Parasta fotogrāfiju druka uz papīra nu jau ir ierasta, tāpēc kanvas apdruka būs oriģināla izvēle. Uz dāvanas saņēmēja gaumi balstīta fotogrāfija uz kanvas lieliski iederēsies viņa mājokļa interjerā.

Šajā rakstā iepazīstināsim tuvāk ar ViarCanvas plašo piedāvājumu.

Raksta saturs ir sekojošs:

Kanvas kā labākā dāvana savējiem 

ViarCanvas kanvas
ViarCanvas attēli

Kanvas ir īpaša dāvana, kas tiek izveidota tieši konkrētam dāvanas saņēmējam. Tā ir iespēja izveidot personalizētu sveicienu svētkos, ko saņēmējs varēs pielikt pie sava mājokļa sienas kā foto gleznas vai novietot uz kāda plaukta redzamā vietā. Tas ir arī vienlīdz lielisks interjera papildinājums, taču vispirms noteikti ir arī jāzina saņēmēja gaume. Tāpēc šāda dāvana ir vislabāk piemērota savējiem – ģimenei, radiniekiem un tuviem draugiem.

ViarCanvas skaistie darbi sasildīs tavu radinieku sirdis, jo katra foto kanva patiešām izskatās pēc īstena mākslas darba. Turklāt vēl viens svarīgs bonuss ir tas, cik vienkārša ir kanvas druka. Par visu parūpēsies speciālisti, tev ir tikai jāsniedz parametri, kā arī sava ideja vai konkrētais attēls. Iepriecina arī cena, jo kanvu apdruka sākas jau no 12 EUR vien.

Izvēloties dāvanu saviem vecākiem, lielisks variants varētu būt ģimenes portrets, kas arī uz audekla izskatīsies kā varena glezna.

Ģimenes portretiem ir dažādas priekšrocības:

 • Tuvu cilvēku vienošana;
 • Pozitīvu emociju raisīšana;
 • Palīdzība tikt galā ar grūtiem pārbaudījumiem;
 • Lab garastāvokļa veicināšana ikdienā.

Ģimenes portrets ir lieliska dāvana gan vecākiem, gan arī visai ģimenei kopā. Tā ir tradīcija, kas tiek nodota no vienas paaudzes otrā. Tikai šoreiz – modernā veidā, uz foto kanvas!

Kolāža uz kanvas kā lieliska dāvana mammai

ViarCanvas kolāžas
ViarCanvas attēli

Meklējot dāvanu māmiņai, no foto kanvām piemēroti varētu būt dažādi varianti. Taču vismīļākā noteikti būs kolāža uz kanvas, kuras galvenais varonis būs māmiņas bērns. Vecākiem bieži vien laiks ar bērniem paskrien nemanot – viņi pieaug tik ātri. Tieši tāpēc ir vērts mammai sarūpēt kanvas kolāžu, jo katrs iemūžinātais mirklis būs ļoti svarīgs un māmiņai mīļš.

Kolāžas ir populārs variants dažādu iemeslu dēļ:

 • Kolāžas atgādina par pirmo pieredzi, kā ir kļūt par vecākiem;
 • Tās ļauj novērot, kā ir mainījušies pašu bērni;
 • Kolāžas saglabājas ilgi un ikdienā uzlabo garastāvokli;
 • Kolāžu kanvas kļūst par neatņemamu daļu no interjera.

Zīmola ViarCanvas mājaslapā pavisam vienkārši var izvēlēties vēlamo kolāžas formu un sapildīt to ar attēliem. Klāt ir iespējams arī pievienot tekstu un uzlīmes. Šādas kolāzu kanvas ir ļoti īpaša un oriģināla dāvana mammai svētkos.

Portretu zīmēšana uz kanvas – mūsdienīga glezna

viarcanvas portreti dāvanas
ViarCanvas attēli

Parastu pašbilžu vietā noteikti interesantāk ir iepriecināt jubilāru ar viņa paša portretu uz kanvas. Tas ir mūsdienīgs veids, kā iegūt personalizētas gleznas par draudzīgām cenām. ViarCanvas mākslinieki izmanto planšeti, lai digitalizētā veidā radītu portretu, kas kļūst par īstu mākslas šedevru. Vispopulārākās ir attēlā redzamās versijas – klasiskais portrets pa kreisi un ar akcentējošu fonu portretā pa labi.

Zīmējot portretu pēc pasūtījuma, ir svarīgi māksliniekam sagādāt pēc iespējas kvalitatīvāku attēlu. Tikai tādā veidā mākslinieks spēs pēc iespējas reālistiskāk attēlot cilvēku – ņemot vērā visas aprises, kontūras un sejas formu. Profesionālim patiešām kvalitatīvas kompozīcijas izveidei ir nepieciešams pareizā rakursā uzņemts kvalitatīvs attēls. 

Pēc ViarCanvas mākslinieka teiktā – kvalitatīva fotogrāfija ir veiksmīga darba atslēga.

Kvalitatīvs attēls māksliniekam ļaus:

 • Daudz precīzāk uzzīmēt sejas aprises;
 • Izveidot portretu, kas atspoguļo cilvēka raksturu;
 • Izpildīt pasūtījumu ātri un bez korekcijām.

Portretu paraugus vari apskatīt ViarCanvas sadaļā Portreti

Personalizētas karikatūras zīmēšana – veids, kā uzjautrināt draugus

karikatūras uz kanvas
ViarCanvas attēli

Karikatūras ir vēl viena lieliska dāvanas ideja, kas ir ne tikai interesanta, bet arī uzjautrinoša. Ar karikatūras palīdzību var izveidot īstenu mākslas darbu, ievietojot cilvēku viņa sapņu fonā – konkrētā telpā, dabas skatā utt. Tā ir jautra dāvana, kas uzlabos garastāvokli gan svētku viesiem, gan arī jubilāram pašam, protams.

Kam dāvināt karikatūru?

Karikatūras no fotogrāfijas var būt gan melnbaltas, gan krāsainas. Neskatoties uz šķietamo vienkāršību, karikatūras no mākslinieka pieprasa ļoti augstu profesionālo līmeni. 

Jautru portretu var uzdāvināt:

 • Vecākiem kāzu gadadienā;
 • Bērnam, lai uzsvērtu viņa labākās īpašības un spējas;
 • Labākajam draugam jebkādos svētkos;
 • Kolēģim dzimšanas dienā.

Karikatūra uz kanvas varētu būt lieliska dāvana arī korporatīvajā vidē, kur valda laba humora izjūta. Piemēram, ja vēlies kolektīvā uzlabot attiecības, tad droši pasūti korporatīvu karikatūrā, kurā būs redzami visi kolēģi. Jautra glezna, kurā redzams priekšnieks viņu cienošu darbinieku ielenkumā liks atmaigt pat pašam stingrākajam bosam.

Kā pasūtīt karikatūru no fotogrāfijas?

Karikatūras pasūtīšana ir ļoti vienkārša. Viss, ko nepieciešams izdarīt, ir doties uz ViarCanvas mājaslapu un aizpildīt veidlapu, aprakstot savas vēlmes. Saņemot pieteikumu,  ViarCanvas meistari ar tevi sazināsies un detalizēti pārrunās turpmāko karakatūras sižetu. 

Ja nevari izdomāt, ko dāvināt, tad pasūti karikatūru pēc fotogrāfijas, jo dāvanai taču jāraisa pozitīvas emocijas. Jautrs cilvēka portrets karikatūras tehnikā garantē šādu priekpilnu emociju rašanos.

Noteikti ieskaties ViarCanvas piedāvājumā un pārsteidz kādu ar oriģinālu dāvanu svētkos!

Lai izdodas iepriecināt!

Ieskaties arī citos mūsu dāvanu ideju rakstos, piemēram, Personalizētas dāvanas vīrietim vai Ko dāvināt kolēģim aizejot no darba.

Leave a Comment