Kontakti

Šajā blogā darbojas dažādi cilvēki ar vienu kopīgu sirdslietu – rakstīt un veidot interesantus bloga rakstus, kas sniedz vērtību lasītājiem.

Mums interesē uzzināt vairāk par dažādām darba vidēm, interviju veidā gūt ieskatus par profesiju ikdienu un darba izaicinājumiem. Šo informāciju labprāt arī nododam tālāk šajā blogā.

Ja arī tu gribētu pievienoties mūsu satura veidotāju komandai un gūt pieredzi bloga ierakstu veidošanā, esam atvērti. Esam atvērti arī dažādu uzņēmumu gatavotam saturam, kas grib dalīties ar vērtīgām pārdomām un ieteikumiem.

Ar mums var sazināties, rakstot uz [email protected] vai izmantojot zemāk redzamo kontaktformu.

Publicitāte blogā ParMums.lv

Esam atvērti arī dažādiem piedāvājumiem. Mēs atbalstām dažādus jaunos uzņēmumus, par kuriem varam uzrakstīt. Katram ir nepieciešama publicitāte, īpaši tiem uzņēmumiem, kas ir ieinteresēti celt sava biznesa atpazīstamību un savas mājas lapas atrodamību.

Lūk tēmas, par kurām esam gatavi raksīt savā blogā.

Biznesa ideju stāsti

Labprāt rakstām par cilvēkiem un viņu idejām, kas pārvērtušies par veiksmīgiem biznesiem. Reizēm veiksme un rezultāti ir tikai priekšā, tāpēc varam būt par mazu soli to sasniegšanā. Daudziem patīk biznesa idejas aiz kurām slēpjas īsti cilvēki ar patiesu motivāciju un mērķtiecību. Tādi stāsti iedvesmo ne tikai mūs, bet arī citus. Šādus rakstus apkopojam kategorijā STĀSTI.

Dalīšanās ar pieredzi un ieteikumiem

Dažādas tēmas par profesionālo un personīgo izaugsmi. Reāli padomi un ieteikumi, kas var noderēt citiem attīstīties, lai gūtu panākumus, atrast labāku darbu vai vienkārši kļūt laimīgākiem. Šāds saturs būs noderīgs mūsu bloga lasītājiem, kā arī veicinās viesautoru atpazīstamību, ja tas saistīts, piemāram, ar lekcijām, konsultācijām vai cita veida attīstības veicināšanu. Šādus rakstus apkopojam sadaļā ATTĪSTĪBA.

Uzņēmumu darba vide

Piedāvājam arī lielākiem uzņēmumiem uzrakstīt par sevi – uzņēmuma vērtībām, personāla politiku vai kādiem īpašiem darbinieku attīstības veiksmes stāstiem. Ticam, ka tas var palīdzēt atrast kādu labu darbinieku, kam šāda informācija varētu būt svarīga, lai pieņemtu lēmumu, kur strādāt. Šādus rakstus apkopojam sadaļā DARBS.

Profesionālā izaugsme

Iespejas gūt zināšanas aktuālās profesijās, darbinieku tirgus tendences un citas aktuālas tēmas, kas saistītas ar izglītību un profesionālās kvalifikācijas celšanu. Raksti, kas sniedz kādu vērtību, lai atrastu noderīgu informāciju savai profesionālai attīstībai. Šādus rakstus apkopojam sadaļā IZGLĪTĪBA.

Reklāmraksti un SEO raksti

Kā jau minējām, mums galvenais ir veidot noderīgu saturu. Bet arī tādu var veidot ar viegli reklamējošu noskaņu vai ar vēlmi uzlabot savas mājas lapas SEO novērtējumu. Esam atvērti rakstos ievietot arī saites uz autoru mājas lapu, bet neesam gatavi šo blogu pārvērst par SEO rakstu portālu.

Esam gatavi izvērtēt katru vēlmi un iniciatīvu. Zemāk daži noteikumi, kurus būtu vērts ņemt vērā, pirms sazināties ar mums:

  1. Saturam ir jābūt oriģinālam un ar konkrētu pievienoto vērtību. Tādam kas tā lasītājam būs noderīgs un ļaus iegūt vērtīgas zināšanas par raksta tēmu.
  2. Mums patīk īsts un cilvēcisks saturs ar attēliem un personiskiem komentāriem. Piedāvātajam saturam ir jābūt kvalitatīvam gan satursikā, gan gramatiskā ziņā. Varam, protams, arī palīdzēt šajā sakarā.
  3. Ja vēlaties rakstā ievietot specifiskas saites uz jūsu mājas lapu, tad par to ir jāvienojas.
  4. Nerakstām par tēmām, kas mūsuprāt nav ētiski vai sabiedrību graujoši. Tas ir par azartspēlēm un aizdevumu platformām un citām tēmām, ko varētu pieskaitīt šai kategorijai.

Gaidīsim tavu ziņu, ja esi ieinteresēts kopīga satura veidošanā.

Privātuma politika

Blogā PARMUMS.LV nopietni tiek uztverts lietotāju privātums, un mums ir izstrādāta visaptveroša privātuma politika, lai aizsargātu mūsu lietotāju personisko informāciju. PARMUMS.LV privātuma politikā ir izklāstīts, kādu informāciju mēs ievācam, kāpēc mēs to vācam un kā mēs to izmantojam. Mēs arī izskaidrojam pasākumus, ko veicam, lai aizsargātu mūsu lietotāju personas datus, un viņu tiesības attiecībā uz viņu personisko informāciju.

Sazinieties ar mums zemāk 

Mēs novērtējam jūsu interesi par PARMUMS.LV un esam gatavi jums palīdzēt. Ja jums ir kādi jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai atgriezeniskā saite, lūdzu, sazinieties ar mums. Mūsu PARMUMS.LV komanda ir apņēmusies nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu un ir gatava atbildēt uz jūsu jautājumiem un ieteikumiem. Izmantojiet zemāk redzamo kontaktformu.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.