Kā Stanley termosi kļuvuši par labāko termosu paraugu

Šajā rakstā pastāstīsim vairāk par Stanley zīmola aizsākumiem un to, kāpēc tieši Stanley termosi ir vieni no konkurētspējīgākajiem termosiem mūsdienu pasaulē.

Stanley termosi

Termoss ir lielisks sabiedrotais, ko ņemt līdzi piedzīvojumos un atpūtā pie dabas. Tā izvēlē lielu lomu spēlē zīmols, tāpēc ir svarīgi izvēlēties vienu no labākajiem. Stanley termosi ir spējuši sevi pierādīt kā vienu no labākajām izvēlēm atpūšoties pie dabas.

Šajā rakstā pastāstīsim vairāk par Stanley zīmola aizsākumiem un to, kāpēc tieši Stanley termosi ir vieni no konkurētspējīgākajiem termosiem mūsdienu pasaulē.

Viens no pirmajiem termosu ražotājiem

Aiz Stanley zīmola stāv jau vairāk kā 100 gadus bagāta vēsture. Izgudrotājs Viljems Stenlijs Juniors (William Stanley Jr.) tālajā 1913. gadā nolēma apvienot termoizolācijas spēku ar vareno tēraudu. Šī kombinācija nāca klajā ar visu iecienīto un iemīļoto nerūsējošā tērauda Stanley termosu, ko mēs pazīstam šodien.

Ir pagājis gadsimts ar astīti, un Stanley termosi ir attīstījušies no koncepta līdz reālam sabiedrotajam, ko paņemt līdzi izbraucienos, ceļojumos un atpūtā pie dabas.

Stanley termosi vēsture

Stanley zīmols sola iet līdzi laikam un piedāvāt ar vien inovatīvus veidus, kā paturēt tavus aukstos dzērienus aukstus un karstos dzērienus karstus stundām ilgi. Un kāpēc lai mēs viņiem neticētu? Galu galā Stanley ir spējis ne tikai saglabāt savu aktualitāti, bet to pacelt ar vien jaunā līmenī. 

Plaši pieejamie Stanley termosi un ne tikai

Zīmols ir ticis būvēts uz inovācijām, neizzūdošu iedvesmas garu un mežonīgu iztēli. Arī pēc 100 gadu zīmola nodibināšanas Stanley produkcija turpina attīstīties ar katru gadu. 

Uzņēmuma produkcijas kolekcijas piepilda termoglāzes, termokrūzes, ēdienu termosi, ēst gatavošanas komplekti un trauki dabai un vēl, un vēl. Zīmols ir dabas iedvesmots, tāpēc liels uzsvars tiek likts uz dabas pilnvērtīgu baudīšanu. Tieši tāpēc Stanley tiek saukts kā sabiedrotais, ko paņemt līdzi atpūtā pie dabas.

stanley produkcija

Šāds uzskats iedvesmoja uzņēmumu sākt ražot pilnīgi visu, kas nepieciešams, lai maltīti varētu pagatavot brīvā dabā. Sākot ar ilgtspējīgiem un termonoturīgiem traukiem, līdz pat ledus kastēm, katliem un pannām. 

Taču par spīti plašajam produktu piedāvājuma klāstam, ir skaidrs viens. Stanley termosi joprojām ieņem pašu pirmo vietu, saglabājoties kā vienam no pašiem aktuālākajiem produktiem.

Termonoturība ir vissvarīgākā

Termosu pati galvenā vērtība ir spēja noturēt dzēriena temperatūru daudzu stundu garumā. Katram ražotājam ir savi solījumi, taču Stanley termosi soli dzēriena temperatūru saglabāt vismaz 12 stundu garumā.

Jāatzīmē, ka termosa lielumam arī ir nozīme, ja runājam par dzēriena temperatūras uzglabāšanu. Jo mazāks būs izvēlētais termoss, jo īsāks ir tā termoizolācijas posms. Piemēram, UDENSPUDELE.LV veiktajā testā vidēja izmēra termoss- kurš labāks starp astoņiem kandidātiem piedalījās arī vidēja izmēra Stanley termoss. Šāds 750ml liels termoss spēja noturēt solīto termoizolāciju 20 stundu garumā, pēc kā lēnām tas sāka samazināties.

termoizolācijas tests

Savukārt, Stanley lielajam termosam 1 litra tilpumā prognoze ir karstas temperatūras saglabāšana 24 stundas. Tas lieliski tika galā ar temperatūras noturēšanu karstā diapazonā (60 grādi) veselas 28 stundas, pārspējot solīto.

Ar šī testa rezultātiem savukārt var iepazīties UDENSPUDELE.LV rakstā kurš ir labākais termoss – Thermos, Stanley, Esbit tests.

Skaidrs ir viens – Stanley termosi tevi nepievils arī bargā ziemas aukstumā, jo karstu temperatūru tie saglabās ilgāk par solīto laiku. Svarīgi piebilst, ka tā paša izmēra termoss aukstu dzērienu spēj saglabāt vēl ilgāk. 

Ilgtspējīga nākotne, kas sākas jau šodien

Visilgtspējīgākie produkti ir tādi, no kuriem nav nepieciešamības atvadīties vai tos aizvietot. Stanley ir piepildījis savu misiju izveidot ilgtspējīgus produktus, kas kalpos visa mūža garumā. 

Mērķis vienmēr ir bijis ražot tādu produkciju, kas samazinās nepieciešamību pēc īslaicīgiem produktiem, kas galu galā nonāk mūsu atkritumu tvertnēs vai ūdens plašumos visā pasaulē. 

Stanley termosi ilgtspējīgi

Stanley zīmols atzīst, ka svarīgs ir ne tikai gala rezultāts, bet arī tā process. Tāpēc zīmols cenšas rūpēties arī par dabai draudzīgiem ražošanas apstākļiem, kas ir tik pat svarīgi. Zīmols cieši sadarbojas ar rūpnīcām, lai būtiski samazinātu enerģijas patēriņu to darbībā un apbalvotu tos, kuri gadu no gada uzrāda pastāvīgus uzlabojumus.

Ja arī tu vēlies atbalstīt šādu zīmolu, tad tā produkciju vari atrast arī mūsu pašmāju zīmola UDENSPUDELE.LV veikala sadaļā Stanley termosi. 

Ieskaties arī citos mūsu zīmolu stāstos, piemēram, jau pieminētā pašmāju zīmola UDENSPUDELE.LV stāsts vai lieliskā zīmola Es Mīlu Kafiju stāsts un vērtības.

Lai izdodas iedvesmoties un arī uzzināt kaut ko jaunu!

Leave a Comment