Kas ir carVertical?

Šajā rakstā pastāstīsim par carVertical sniegto pakalpojumu, tā vēsturi un kāpēc to ir ieteicams izmantot, pirms lietota auto iegādes.

carvertical

Nereti katram cilvēkam lietota auto iegāde vismaz reizi dzīvē ir sagādājusi krietnas galvassāpes. Mēs visi esam dzirdējuši nostāstus par bēdīgi slavenajiem pārpircējiem, kuru motivācija bieži vien ir ātra peļņa uz nezinošu cilvēku rēķina.

Apskatot lietotu auto, ne vienmēr ir iespēja to vest pārbaudīt uz servisu un tas nav arī lēts prieks. Tirgū bija nepieciešamība pēc rīka, kurš ātri un ar samērīgām izmaksām spētu noteikt auto stāvokli pirms tā iegādes.

Tā arī parādījās CarVertical, par ko vairāk pastāstīsim šajā rakstā. 

Uzņēmuma pirmsākumi

CarVertical komandai ideja par uzņēmuma izveidi radās 2017. gadā un tās dibinātāji bija lietuvieši Rokas Medonis, Arnoldas Vasiliauskas, Audrius Kučinskas, Robertas Boravskis. Viņi kopīgiem spēkiem strādāja pie tā, lai radītu kaut ko tādu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no krāpniekiem lietota auto iegādē.

2019. gadā carVertical izveidoja savu pirmo globālo auto vēstures reģistru. Kopš tā laikā uzņēmam ir izdevies izplesties vairāk nekā 25 valstu tirgos – Igaunijā, Lietuvā, Francijā, Zviedrijā un daudzās citās valstīs.

Tas turpina paplašināties, veicinot lietotu auto tirgus caurredzamību, palīdzot pircējiem labāk izdarīt izvēles pirms auto iegādes. Šobrīd carVertical jau sniedzis 22,3 miljonu atskaišu. Tas turpina piesaistīt aptuveni miljons unikālu lietotāju katru mēnesi un algo vairāk kā 70 pastāvīgu darbinieku.

CarVertical uzņēmuma raksturojums

Lietotas automašīnas

CarVertical ir uzņēmums, kas sniedz pilna apjoma transportlīdzekļu vēstures pārskatus skaidrās un viegli nolasāmās atskaitēs, kurās iespējams atrast automašīnas īsto nobraukumu. Tajās var iepazīties arī par negadījumiem un bojājumiem, kā arī iegūt informāciju par to, vai automašīna ir nozagta, patieso tirgus cenu un daudz ko citu.  

Uzņēmums vairāk fokusējas uz B2C biznesa modeļa piekopšanu jeb privāto auto pircēju pieprasījuma apmierināšanu. Kopš 2021. gada otrās puses carVertical ir strauji palielinājis savas B2B sektora attiecības, noslēdzot dažādus līgumus ar lietotu auto pārdevējiem un pat ar oficiāliem automašīnu izplatītājiem dažādās valstīs.

Kāpēc izvēlēties carVertical?

Automašīnas labošana

CarVertical auto vēstures atskaites ir balstītas uz datiem no vairāk kā 900 starptautiskajām datubāzēm. Tās pieder valstu auto reģistriem, apdrošināšanas kompānijām, tiesībsargājošām iestādēm, oficiālajām dīleru garāžām un dažādām citām institūcijām. Tas ir pasaulē pirmais automašīnas vēstures reģistrs, kurš balstīts uz blokķēdes.

Visa informācija tiek savākta no šīm datubāzēm un apkopota viegli saprotamā formātā. Atskaites palīdz auto pircējiem izvairīties no zagtiem transportlīdzekļiem, transportlīdzekļiem, kas bijuši iesaistīti negadījumos, vai transportlīdzekļiem ar viltus jeb tautā saukto “tīto” nobraukumu. Tas viss par klientiem pieejamākām cenām, salīdzinot carVertical ar konkurentiem.

Viss, kas tev ir nepieciešams, lai iegūtu atskaiti par automašīnu, ir tās VIN numurs, kas piemīt katrai automašīnai kā tās unikāls identifikācijas kods.

Pakalpojuma cenas

Dažādas lietotas automašīnas

Vēl carVertical piedāvā klientiem draudzīgas un konkurētspējīgas cenas, kas būs pieejamas ikvienam. Papildus zemajām cenām, uzņēmums bieži veido sadarbības ar dažādiem influenceriem, kuriem tiek piešķirts atlaižu kods, kas sniedz vēl lielākas atlaides, to izmantojot.

Visizdevīgākais piedāvājums ir iegādāties trīs atskaišu paketi uzreiz par 23.97 eiro, ietaupot 43%. Vēl iespējams iegādāties divu atskaišu komplektu par 19.98 vai vienu par 9.99 eiro.

Vēl viens liels pluss uzņēmuma carVertical piedāvātājā pakalpojumā cenā ir tas, ka ievietojot automašīnas VIN kodu, atskaites tiek sagatavotas dažu minūšu laikā. Līdz ar to nav jāgaida nedēļas, lai saņemtu skaidru pārskatu par tās vēsturi.

Klientu atbalsts

Tā kā carVertical svarīgs ir katrs klients, uzņēmums nodrošina 24/7 atbalstu mājaslapā, lai sniegtu atbildes uz svarīgiem jautājumiem, kas radušies pakalpojuma izmantošanas procesā gan epastā, gan pa tālruni vai online čatā.

Ceram, ka tev bija interesanti lasīt šo rakstu par carVertical un, ka tas tev noderēs, iegādājoties savu nākamo auto!

Esam uzrakstījuši arī citus uzņēmumu veiksmes stāstus, piemēram, Galda spēles no iedvesmojošā pašmāju uzņēmuma Games4You.lv vai Kad bizness pārtop par dzīvesveidu.

Leave a Comment