Kas ir FromMe.lv dāvanu karšu centrs

Ielūkojaties rakstā, kas ziņo par FromMe.lv virzienu, uz kuru dodas uzņēmums kopā ar komandu. 

Mūsdienās, līdz ar jaunu produktu variāciju ienākšanu tirgū, īstās dāvanas atrašanas misija ir pārtapusi par vienu lielu jautājuma zīmi cilvēku vidū. Dienas beigās, tas var rezultēties lielā neziņā un, reizēm neizpratnē par to, kur meklēt unikālu dāvanu uz plašo produktu un pakalpojumu variāciju fona. 

Šeit sākas dāvanu karšu centra FromMe.lv stāsts, kurš ir šī jautājuma atbilžu meklētājs. Ielūkojaties rakstā, kas ziņo par FromMe.lv virzienu, uz kuru dodas uzņēmums kopā ar komandu. 

Vairāk kā 10 gadu pieredze

FromMe.lv savu ceļu uz dāvanu karšu sniegšanu ir sācis 2012. gadā. Jau šobrīd, uzņēmums piedāvā 900 daudzveidīgas dāvanu kartes sadarbībā ar 300 Latvijas mēroga uzņēmumiem. Dāvanu kartes iegādes iespējas tiek nodrošinātas interneta vidē, padarot to par drošāko, ātrāko un ērtāko veidu to saņemšanā. 

Sperot soli tālāk, FromMe.lv komanda ir padomājusi par ikkatru procesu, kuram iet cauri dāvanu karšu saņēmējs – sākot no dāvanu karšu izvēles un beidzot ar tās saņemšanu. Tas dod iespēju pavadīt ikvienu interesentu īstās dāvanas meklējumos kopīgā ceļā. 

fromme davanu kartes

Dāvanas, kuras novērtē

Dāvanu kartēm piemīt ar acīm neuztverama pievienotā vērtība. Tās ir mērojamas ne tikai digitālā un taustāmā formātā, bet, galvenokārt, emocionālā lokā.

Dāvanu būtībā jau no sākta gala ir iesakņojies cilvēku iepriecināšanas faktors, kas atspoguļojas FromMe.lv darbā ik dienu. Vairāk par dāvanas pievienoto vērtību ir iespējams iepazīties mūsu bloga rakstā – Kāpēc dāvanas vecākiem ir svarīgas.

FromMe misija palīdzēt atrast labākās dāvanas 

Būdami kā daļa no jaunu piedzīvojumu radīšanas piekritējiem, FromMe.lv komandas talanti apvieno industrijas zināšanas ar atbildīgu klientu servisu, nodrošinot saņēmēja vēlamās pieredzes tapšanu realitātē.

Klientu iespējām nav robežu – personalizēta pieeja dāvanu karšu piedāvājumā un izdrukāta formāta dāvanu karšu nodrošināšana ir tikai daži no darbībā esošajiem prakses piemēriem.

Vīzija kļūt par vadošo dāvanu karšu centru Latvijā

FromMe.lv interešu mērogā ir padarīt ikviena dāvanu karšu cienītāja svētkus īpašākus un piedzīvojumus neaizmirstamākus. Kā par pamata dzinējspēka grūdienu pastāv dabiskā spēja sadzirdēt ikviena klienta intereses un pielāgot vēlmes realitātei. 

fromme.lv davanu karsu centrs

FromMe vērtības

FromMe.lv pastāv par augstas klases apkalpošanas un pieejamības jautājumiem. Tas uzņēmumu vada modernizētu risinājumu izstrādāšanā, lai ikviens klients spētu padarīt savu iepirkšanās pieredzi patīkamāku.

Pieejamība ikvienam

Mūsdienu steidzīgajā vidē, arvien lielāka vērtība pastāv digitālo dāvanu karšu nozīmei. FromMe.lv attīstās, lai atvieglotu ikviena cilvēka iespējas iepriecināt tuvākos, un kļūtu pieejami vien pāris klikšķu attālumā. 

Nepārtraukta attīstība

FromMe.lv katru darbības operāciju vēro plašākā spektrā, ģenerējot risinājumus gan klientiem, gan sadarbības partneriem modernizēto e-dāvanu karšu veidolā.

Neskatoties uz digitālo tendenču popularitātes kāpumu, FromMe.lv atbalsta arī personalizēto pieeju un klasisko tradīciju cienītājus. Katram klientam ir iespējas izvēlēties dāvanu kartes izdrukātā, taustāmā veidolā, kas ir iesaiņotas kartītē ar baudāmu šokolādi. 

Atbildīgs klientu serviss

Pieredzējušie dāvanu karšu eksperti, kā arī komandas talanti, kas spēj nodrošināt ikviena klienta vēlmes uzklausītas, ir FromMe.lv darbības pamata licēji.

Ar šādu skatījumu, katrs klients, kurš izvēlas FromMe.lv dāvanu karšu pakalpojumus, tiek apkalpots ar lielu rūpību un atbildības sajūtu, gala rezultātā nodrošinot kvalitatīvu pieredzi. 

Piedāvājums, kas padara ikviena pieredzi unikālu

FromMe.lv dāvanu karšu centra piedāvājumā pastāv variācija ar dažāda rakstura dāvanu kartēm. Tās tiek iedalītas 3 kategorijās – dāvanu kartes, dāvanu kuponi un FromMe karte. 

Piedāvāto dāvanu karšu variācija

1. Dāvanu kartes

Dāvanu karšu piedāvājums ir piemērots cilvēkiem, kuri brīvajā laikā izvēlas veselīgas un relaksējošas atpūtas risinājumus. Šī dāvanu karšu kategorija balstās uz SPA salonu, veselības iestāžu un atpūtas vietu, kā arī sabiedrībā populāru un mazo nišas veikalu piedāvājumiem.

FromMe piedāvājumā ir vairākas unikālas dāvanu kartes, kas piedāvā lielas izvēles iespējas. Populārākā ir FromMe karte, par kuru vairāk pastāstīsim raksta noslēgumā. Šobrīd izcelsim divas populārākās. Pirmā ir Restorāni Rīgā dāvanu karte, kas apvieno vairākus restorānus Rīgā. Saņēmējs izvēlas uz kuru doties un kad.

Un tad vēl viena lieliska dāvanas izvēle ir apvienotā dāvanu karte hobijam. Tajā ir apvienoti daudz un dažādi hobiju veikali, kā arī aktīvās atpūtas piedāvājumi. Šī ir dāvanu karte, kas noderēs makšķerniekiem, medniekiem, sportistiem, moto entuziastiem un citu hobiju cienītājiem.

2. Dāvanu kuponi

Dāvanu kuponu piedāvājums ir piemērots cilvēkiem, kuru interesēs ir doties jaunos  piedzīvojumos un izaicinājumos. Dāvanu kuponi sastāv no daudzpusīga piedāvājuma klāsta – SPA procedūrām, lidojumiem ar deltaplānu, izjādēm ar zirgu, vakariņām restorānā – nemitīgi paplašinoties bez ierobežojumiem.

Dāvanu kuponiem piemīt fiksēta cena, kas netiek atklāta uz dāvanu kartes. Lai padarītu dāvanu kartes pasniegšanu īpaši sirsnīgu, FromMe.lv piedāvā personalizētu dāvanu kuponu ar personisku apsveikumu.

fromme karte

3. Universālā FromMe karte

FromMe dāvanu karte ir piemērota tiem cilvēkiem, kuri ir veselības, atpūtas, sporta un hobija cienītāji. FromMe dāvanu karte piedāvā atpūtas iespējas 50 iecienītos FromMe partneru uzņēmumos, kuru starpā ir sabiedrībā populāri veikali, skaistuma saloni, atpūtas vietas un veselības iestādes.

Lai nodrošinātu dāvanu kartes izmantojamību ilgtermiņā, FromMe.lv piedāvā dāvanu karti vairāku piedāvājumu ietvaros. FromMe dāvanu karti var izmantot vairākkārt, pie dažādiem sadarbības partneriem līdz brīdim, kamēr kartes vērtība ir pilnībā izlietota. 

FromMe dāvanu karte ir jo īpaši iecienīta korporatīvās vides ietvaros. Kā kolēģis, tā arī darba devējs augstu vērtē lietišķās dāvanu kartes darba kolektīva sveicināšanai. Idejas kolēģu dāvanām esam apkopojuši rakstā Dāvana kolēģim apaļā jubilejā, kā arī Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas.

Atrodiet savu neizmantoto potenciālu un iegūstiet jaunu pieredzi dāvanu karšu piedāvājumā!

Leave a Comment