Pašmāju zīmola UDENSPUDELE.LV stāsts

Šajā rakstā iepazīstināsim tevi ar uzņēmumu UDENSPUDELE.LV, tā stāstu, komandu un piedāvājumu.

UDENSPUDELE.LV ūdens pudele

Pietiekama ūdens dzeršana ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, līdz ar to bieži vien ikdienas steigā mēdzam nopirkt ūdeni plastmasas pudelēs. Domājot par to, kā apvienot biznesu ar dabai draudzīgu pieeju vistiešākajā nozīmē, radās pašmāju uzņēmums UDENSPUDELE.LV.

Šajā rakstā iepazīstināsim tevi ar uzņēmumu UDENSPUDELE.LV, tā stāstu, komandu un piedāvājumu.

Specializētais ūdens pudeļu veikals

UDENSPUDELE.LV stāsts

UDENSPUDELE.LV, kā jau nosaukums saka priekšā, ir specializētais ūdens pudeļu veikals. Produktu klāstu šobrīd ir iespējams apskatīties uzņēmuma mājaslapā, jo UDENSPUDELE.LV ir interneta veikals. 

Uzņēmuma mērķi ir cieši saistīti ar sabiedrības labsajūtas uzlabošanu. Pietiekama ūdens uzņemšana ir svarīgs labsajūtas faktors, līdz ar ko UDENSPUDELE.LV mērķis ir atgādināt sabiedrībai par nepieciešamību regulāri padzerties ūdeni. 

Ne mazāk svarīgi zīmolam ir parūpēties par dabu, tāpēc lielu uzsvaru uzņēmums liek uz ilgtspējību. Ikdienas steigā ikviens esam iegādājušies dzērienu plastmasas iepakojumā, kas ātri vien nonāk miskastē. Pēc tam par šo plastmasas pudeli esam aizmirsuši jau minūšu laikā, savukārt pudeles mūžs vēl var ilgt pat vairāku simtu gadu garumā.

Tāpēc UDENSPUDELE.LV galvenais mērķis ir parūpēties par to, lai katrs spētu atrast sev piemērotu, ērtu un ilgtspējīgu ūdens pudeli. Tādu, ko varētu ņemt līdzi ikdienas gaitās – uz darbu, skolu, sporta treniņiem, pārgājieniem un ceļojumiem. 

Ģimenes uzņēmums

UDENSPUDELE.LV ģimenes uzņēmums

Veikala ŪDENS PUDELE pirmsākumi meklējami 2020. gada aprīlī. Tikko bija sākusies pandēmija un ikdienā valdīja liela neziņa par nākotni. Tā soli pa solim radās ideja par UDENSPUDELE.LV projektu, kas lēnām sāka pārtapt par ģimenes biznesa realitāti.

Tā kā uzņēmums ir ģimenes bizness, tad pandēmijas laikā tas kalpoja par kopīgu hobiju – sākot ar ideju līdz tās realizēšanai un testēšanai. Komandas uzdevums ir laika gaitā izveidot labāko ūdens pudeļu veikaliņu visā Latvijā. Tikmēr tas ir uzdevums, kas palīdz bērniem iemācīties ko jaunu, savukārt vecākiem turpināt strādāt un nepadoties uz saviem sapņiem.

Kopā vērtējot, uzņēmums ir radies ar mīlestību – ģimenei vēloties izveidot ko pasaulei noderīgu un procesā lieliski pavadot laiku visiem kopā.

UDENPUDELE.LV piedāvājums

Sākotnēji interneta veikalā bija pieejamas galvenokārt ilgtspējīgas ūdens pudeles no dažādiem materiāliem un zīmoliem. Laika gaitā piedāvājums ticis papildināts arī ar citiem ilgtspējīgiem produktiem, ieskaitot termokrūzes un termosus.

Ūdens pudeles

ūdens pudeles udenspudele.lv

Vispopulārākais produkts ŪDENS PUDELE veikalā ir ilgtspējīgas ūdens pudeles. Šobrīd piedāvājumā tās sastāda vislielāko skaitu sasniedzot gandrīz 600 dažādu pudeļu. Starp tām ir pieejami populārākie zīmoli – EQUA, 24Bottles, Kambukka, Aladdin, Klean Kantee, Camelback un daudzi citi.

Ūdens pudeles var izvēlēties pēc materiāla – stikla, metāla, vara, silikona un ilgtspējīgās plastmasas. Tas var būt izšķirošais aspekts, pēc kā izvēlēties sev ikdienai vispiemērotāko pudeli. Piemēram, ja ikdienā ir daudz jāpārvietojas un jānēsā pudele līdzi somā, tad var noderēt ilgtspējīgas plastmasas pudele. Tā ir viegla un parocīga. 

Savukārt, ja ikdienā pašam nest ūdens pudeli nav tik būtiski, tad var izvēlēties arī smagākas alternatīvas – stiklu vai metālu. 

Metāla pudeles ir lieliska izvēle, jo tās spēj uzturēt dzēriena temperatūru vairāku stundu garumā. Šādas pudeles sauc par termopudelēm, kas UDENSPUDELE.LV piedāvājumā arī ir ļoti plašā klāstā.

Termokrūzes

UDENSPUDELE.LV termokrūzes

Vēl viens ļoti populārs veikala ŪDENS PUDELE produkts ir termokrūzes. Tās galvenokārt ir paredzētas siltu dzērienu līdzņemšanai – tējai vai kafijai. 

Kad ikdienas gaitās gribās doties nopirkt tēju vai kafiju benzīntankā vai savā iecienītākajā kafijas veikaliņā, to var darīt ar savu līdzi paņemto termokrūzi. Izdosies nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu – ilgstoši karsts dzēriens un mazāk saražotu atkritumu. 

ŪDENS PUDELE piedāvājumā ir vairāk kā 150 termokrūze no kā izvēlēties. Starp labākajiem zīmoliem izceļas Kambukka, Stanley, Contigo un Aladdin. Termokrūzes tiek testētas ŪDENS PUDELE mājaslapas bloga sadaļā.

Termosi

UDENSPUDELE.LV termosi

Viens no noderīgākajiem produktiem, ko paņemt līdzi atpūtā pie dabas, ir kvalitatīvs termoss. Populārākais termosu zīmols bez šaubām ir Stanley, kas ir pieejams arī ŪDENS PUDELE piedāvājumā. Tas vairākkārt ir atzīts par uzticamu termosu, kas nepieviļ un saglabā dzērienu temperatūru stundām ilgi.

Termosi lieliski noder ziemā, kad dodamies pie dabas un gribam paņemt līdzi karstu tēju vai kafiju, kas atpūtas brīdī sasildīs. Protams, arī vasarā termoss var noderēt, ilgstoši uzturot dzērienu ledaini aukstu un atsvaidzinošu. 

Bez Stanley zīmola vēl ir pieejamas tādas klasikas kā Esbit, Thermos un Leifheit.  

Aksesuāri u.c. produkti

UDENSPUDELE.LV laika gaitā ir attīstījis savu piedāvājumu, regulāri to papildinot ar jauniem produktiem un zīmoliem. Šobrīd piedāvājumā ir arī dažādas jaunas produktu kategorijas, kur iegādāties termoglāzes vasarīgām ballītēm vai ēdienu termosus dodoties atpūtai pie dabas vai kempingā.

Tāpat ir pieejama arī aksesuāru kategorija, kur ir iespējams iegādāties dažādus ūdens pudeļu u.c. produktu papildinājumus. Piemēram, tur atradīsi ilgtspējīgus dzērienu salmiņus, rezerves vāciņus dažādu ūdens pudeļu modeļiem, tīrīšanas birstes gan pudelēm, gan salmiņiem.

Pašu pārbaudīti produkti

UDENSPUDELE.LV testi

Veikala ŪDENS PUDELE komandai ir īpaši svarīgi pārdot to, ko viņi zina un pārbauda paši. Lai parūpētos par izcilu produktu kvalitāti, tiek veikti arī dažādi testi. 

Viens no populārākajiem testiem ir termokrūžu un termosu karstuma izturības salīdzinājums. Temperatūras noturība ir viens no pašiem svarīgākajiem aspektiem, kam pievērst uzmanību, izvēloties termokrūzi vai termosu. Lai tas izšķirošā mirklī nepieviltu, ir būtiski zināt, cik stundas uz konkrēto termosu var paļauties.

Tāpēc UDENSPUDELE.LV komanda rīko šādus testus, mērot to, cik ilgā laikā katrs no populārākajiem termosiem atdzesē dzērienu. Jo lēnāks ir šis process, jo uzticamāks ir izvēlētais termoss. 

Piemēru var apskatīt rakstā Vidēja izmēra termoss – kurš labāks. Tikai pašiem izmēģinot savu produkciju, var klientiem ieteikt labāko!

#LaiksPadzerties

UDENSPUDELE.LV laiks padzerties kampaņa

Viens no veikala ŪDENS PUDELE mērķiem ir atgādināt sabiedrībai biežāk padzerties ūdeni, tādējādi rūpējoties par labsajūtu. Lai veiksmīgāk sasniegtu šo mērķi, zīmols ir izveidojis kampaņu ar saukli #LaiksPadzerties.

Tas ir kā atgādinājums par to, ka, lai kur tu arī nebūtu, ja tev blakus ir sava ūdens pudele – atceries to likt lietā un regulāri padzerties. 

Kampaņas vārdā uzņēmums ir izveidojis mirkļbirku #LaiksPadzerties. Tā tiek attēlota uz uzlīmēm, uzprintēta uz pudelēm (kā redzams attēlā) un, protams, izmantota arī sociālajos medijos. Interneta veikala UDENSPUDELE.LV mājaslapā tiek veidota arī bloga sadaļa ar draudzīgiem padomiem par ūdens lietošanu ikdienā.

Pieņem padomu no ŪDENS PUDELE zīmola un atceries padzerties!

Ieskaties mūsu saistītajā rakstā un uzzini, kādi ir 5 iemesli, kāpēc katram nepieciešama ilgtspējīga ūdens pudele.

Komentēt