Tava miera osta Floaty

Pasaulē ir izveidoti vairāk kā 250 tūkstoši floutinga centri. Tāpēc mēs izveidojām rakstu par vienu no jaunākajiem un modernākajiem floutinga saloniem Rīgā Floaty.

2021. gada 10. jūnijā savas durvis vēra Floaty salons. Floaty piedāvā floutingu, solāriju, 4D masāžu, sarkanās gaismas terapiju, dāvanu kartes un ķermeņa kopšanas produktus.

Floaty ir salons, kas garantē 100% laimes garantiju. Salona mērķis ir pavisam vienkāršs, lai katrs klients no salona iziet laimīgāks, kā ienāca. Tomēr, ja klients tā nav juties, par pakalpojumu nebūs jāmaksā.

Raksta saturs:

Šajā rakstā iepazīstinām ar Floaty salonu un ar Floaty daudzveidīgo piedāvājumu.

Floutings

Floutinga kapsula
(Foto: floaty.lv)

Floutings ir unikāls veids kā atslābināt ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Floutinga kapsulas vide ir izveidota tā, lai neviena cilvēka maņa netraucētu izzināt savas iekšējās sajūtas un domas. Tas ir pilnīgs prāta restarts. 

Floutinga piedzīvojumu varētu arī raksturot kā ceļojumu nekurienā. Atrodoties kapsulā ir pilnīgs klusums, tumsa un nekādas gravitācijas. Tā ir prombūtne no visa.

Floutinga seanss notiek privātā telpā. Šī īpašā kapsula satur siltu ūdeni un lielu daudzumu Epsom sāls. 

Epsom sāls ir magnija, sēra un skābekļa kombinācija. Pateicoties Epsom sāls piesātinājumam, cilvēka ķermenis spēj brīvi peldēt vidēji 30 cm seklajā ūdenī bez jebkādas piepūles. Tāpat kā tas ir sāļajos jūras un okeāna ūdeņos. 

Epsom sāls gadiem tiek izmantots kā universāls dziedniecības preperāts. Bez tam Epsom sāls dara ūdeni zīdainu, maigu un patīkami blīvu.

Floutings ir ieteicams cilvēkiem, kuri daudz strādā un bieži atrodas stresa situācijās. Šī pārslodze un stress cilvēkā veicina pastiprinātu nogurumu, pārslodzi, satraukumu un muguras sāpes. Tāpēc regulāri apmeklējot floutinga seansus var uzlabot ne tikai savas darba spējas, bet arī panākt dziļu relaksāciju. 

Floaty salons ir izveidojis sarakstu ar virkni būtiskākajiem ieguvumiem floatinga seansa laikā:

 • Padziļināta ķermeņa relaksācija;
 • Stresa mazināšana;
 • Uzlabota nervu sistēmas darbība un miegs;
 • Sportiskā snieguma uzlabošana;
 • Ķermeņa detokss;
 • Laimes sajūtas veicināšana;
 • Floutings meditācijai;
 • Radošuma veicināšana.

Floutinga vēsture

Pirmā floutinga “vanna” vai “kamera” tika izveidota ap 1954. gadu ASV. To izgudroja neirofiziologs profesors Dr. Džons C. Lilijs. Viņš kopīgi ar savu kolēģi Dr. Džeju Šērliju izveidoja un pilnveidoja floutinga ierīces konceptu. Mērķis bija radīt floutinga vannu, kura varētu pilnībā apturēt jebkuru apkārtējo stimulāciju. 

Ap 1970. gadu ierīce atkal tika pilnveidota un tā līdzinās floutinga kamerai, kādu mēs to redzam šodien.

“Sajūtu izzušanas kamera” tika izmantota un pielāgota dažādiem neiroloģiskiem pētījumiem. Jau 1980.gadā tās izmantošanu ieviesa sabiedrībā, kur “kamera” guva milzīgu popularitāti. 

Floaty floutings grūtniecēm

Grūtniecība mēdz būt neziņas un dažādu emociju pilna. Floutings ir fantastisks veids, kā ieklausīties sevī un savā iekšējā balsī. 

Floutinga seansa laikā ispējams sajust mazuļa sirdspuktus un pieskārienus. Tas ir veids kā satuvināties māmiņai ar mazuli.  

Floaty salons šo seansu apraksta kā unikālu pieredzi būt absolūtā klusumā, drošībā un siltumā – abiem kopā. 

Floaty paralēlais floutings

Paralēlais floutinga seanss ir lieliska iespēja, lai iedrošinātu sevi, savu draugu vai draudzeni, pamēģināt floutinga kapsulu pirmo reizi. 

Lai gan seanss notiek atsevišķās telpās, floutinga kapsulas ir novietotas viena otrai blakus.

Tā ir unikāla piereze, kur pēc seansa ar partneri varēsiet dalīties piedzīvotajā pie karstas tējas tases.

Floaty sarkanās gaismas terapija

Floaty sarkanās gaismas terapija
(Foto: floaty.lv)

Sarkanās gaismas terapija ir dabiska ādas kopšanas procedūra, kuras laikā tiek mazināts iekaisuma process. Šīs terapijas laikā uzlabojas ādas šūnu reģenerācijas spēja. Terapija ilgst 10 minūtes.

Floaty salonā ir jaunākās paaudzes, Itālijā ražota, sarkanās gaismas kabīne ar jaudīgiem un mūsdienīgiem LED paneļiem.  

Terapija ir veids, kā uzņemt saules gaismas enreģiju bez bīstamajiem ultravioletiem stariem.

Sarkanā gaisma iekļūst ādas dziļajos slāņos un uzlabo šūnu dabisko spēju atjaunoties. Tādējādi, sarkanā gaisma palīdz mazināt pinnes, akni un citas ādas problēmas, uzlabojot kopējo ādas izskatu.

Tāpat tiek veicināta asinsrite, stimulējot kolagēna un elastīna ražošanu. Rezultātā uzlabojas ādas nepilnības, problēmas un ādas kopējais stāvoklis. Samazinās grumbas, rētas, strijas un sarkanā gaisma arī paātrina brūču dzīšanas tempu. 

Sarkanās gaismas terapija ir arī efektīva stratēģija stresa un depresijas samazināšanai.

Floaty solārijs

Floaty solārījs
(Foto: floaty.lv)

Floaty piedāvā solāriju ar maksimāli saudzīgu sauļošanās pieredzi. 

Solārijā ir iestrādāti Itālijā ražotie sarkanās gaismas paneļi, kuri veicina kolagēna un elastīna sintēzi. Kā jau iepriekš minējām tie arī uzlabo asinsriti, vielmaiņu un arī garastāvokli.

Floaty solārijs ir aprīkots ar spreju, kas izsmidzina hialuronskābi. Tā automātiski tiek izsmidzināta reizi minūtē uz visa ķermeņa.

Hialuronskābe mitrina un aizsargā ādu no pakāpeniskas izžūšanas. Tā pat tā spēj samazināt pinnes, dažādus izsitumus un paātrināt to sadzīšanu, mazinot ādas kairinājumus. 

Floaty salons ir par drošu un saudzīgu sauļošanos. Tāpēc Floaty darbinieki rūpīgi sastāda katram klientam individuāli sauļošanās plānu. 

4D pilna ķermeņa masāža

Floaty 4D masāžas krēsls
(Foto: floaty.lv)

Floaty piedāvā fenomenālu pilna ķermeņa masāšu nieka 20 minūtēs. 

Tas ir 4D masāžas krēsls, kas aprīkots ar vairākām masāžas elementu kustībām, gaisa spilvenu tehnoloģijām un veltņiem pēdu zonā. Pateicoties 4D japāņu tehnoloģiju masāžas krēsliem, jūtami uzlabojumi ķermeņa veselībā ir sasniedzami 20 minūšu laikā.

Vienlaikus tiek masētas vairākas ķermeņa zonas un muskuļu grupas vienlaicīgi. Tādējādi iegūstot kvalitatīvu un ātru, pilna ķermeņa masāžu, kas veiksmīgi spēj atdarināt terapeitu roku kustības. 

Daži no būtiskākajiem masāžas ieguvumiem:

 • Muskuļu saspringuma mazinājums;
 • Stresa un noguruma mazinājums;
 • Uzlabota stāja;
 • Uzlabots miegs;
 • Veicināta imunitāte;
 • Retākas galvassāpes;
 • Ātrāka muskuļu atjaunošanās pēc fiziskas slodzes.

Floaty produkcija 

Floaty ķermeņa skrubis
(Foto: floaty.lv)

Floaty klientus lutina ar dabīgiem ķermeņa kopšanas produktiem, kas pieejami salonā uz vietas. Visi produkti ir ražoti Latvijā. Cenas ir ļoti draudzīgas un atbilstošas produkta kvalitātei.

Piedāvājums:

 • Ķermeņa sviests (19.99 EUR)
 • Ķermeņa skrubis (14.99 EUR)
 • Vannas sāls (14.99 EUR)

Klāstā pieejamas dažādas smaržas pēc klientu gaumes: liepziedu, apelsīna, greipfrūta, lavandas un piparmētras.

Ceram, ka tev bija interesanti lasīt šo rakstu par Floaty piedāvājumu un, ka tas tev noderēs, apmeklējot Floaty salonu. Tavs ķermenis būs tev pateicīgs!

Esam publicējuši arī citus rakstus par dažādiem uzņēmumu stāstiem, piemēram, Galda spēles no iedvesmojošā pašmāju uzņēmuma Games4You.lv, Zīmola Es Mīlu Kafiju stāsts un vērtības un Kaņepju valstība Latvijas laukos Obelisk Farm.

Leave a Comment