oriģinālas dāvanas vīrietim

Ko uzdāvināt vīrietim

Svētki padara ikdienu patīkamāku – jo īpaši jau tāpēc, ka svētki asociējas ar dāvanām, apsveikumiem un laba vēlējumiem. Taču nevienam nepatīk garlaicīgas dāvanas. Šajā rakstā lasi par to, kādas ir oriģināla dāvanas vīrietim svētkos, lai no sirds iepriecinātu un apsveiktu tā, lai ilgi paliek atmiņā!

Dāvanu karte labā restorānā

Restorāna apmeklējums ir lieliska dāvanas ideja, par kuru ne visi aizdomājas. Katrs restorāns atšķiras ar savu īpašo atmosfēru – interjera iekārtojumu, apgaismojumu, muzikālo pavadījumu un, protams, ar savu pārstāvēto garšu. Dāvanu karte restorānā ir lieliska dāvana vīrietim, kas garantēs jauki pavadītu vakaru. Turklāt nekad nevar zināt, iespējams vakariņās tiksi uzaicināts tieši tu.

Ja trūkst ideju, uz kādu restorānu lai aizved jubilāru, ieskaties blogā Restorāni Rīgā.

Rakstā TOP 30 restorāni 2019 atradīsi lielisku restorānus, kas iekļuvuši restorānu nedēļas labāko starpā ar izcilu ēdienu, nepiespiestu gaisotni un sātīgām porcijām.

Peintbols ar draugiem

Ar vien populārāka paliek sajūtu dāvināšana. Tad dāvanu kartes uz dažādām aktivitātēm, izbraucieniem, spēlēm un piedzīvojumiem ir labākā dāvana. Viena no tām ir Peintbola spēle. Šo aktivitāti iespējams baudīt ar pieciem draugiem vai ģimenes locekļiem, vai pat kolēģiem, lai satuvinātos un nostiprinātu spēju sadarboties komandā. Jautrība bez šaubām ir garantēta.

Dāvanu karte sporta pulkstenim

Aktīvs dzīvesveids ir nozīmīgs dzīves kvalitātes uzlabošanas rādītājs. Ja meklē dāvanu aktīvam vīrietim, kurš uzskata tāpat, tad noteikti lielisku dāvanu atradīsi Pulsometrs.lv veikalā – kā, piemēram, sporta viedpulkstenis.

Dāvanu karte sporta pulkstenim ir noderīga jebkuram no sporta veidiem. Sporta pulksteņi pilda dažādas funkcijas, kas palīdz gūt motivāciju būt aktīvam un sekot līdzi savu aktivitāšu daudzumam un līmenim, uzraudzīt stresu, miegu un patērētās kalorijas. Garmin pulkstenis izskatās skaisti un eleganti – piemērots jebkādam dzīvesveidam.

Dāvana Knockout Barber Shop

Iemesls tam, kāpēc tieši vīriešiem ir grūtāk atrast dāvanu, slēpjas nepareizā uzskatā, ka vīriešiem nevar dāvināt to pašu, ko sievietēm. Par piemēru jāpiemin relaksējoša atpūta vai skaistuma produkti. Rīgas centrā esošais Knockout Barber Shop ir īstena vīriešu kultūras kopiena, kas piedāvā friziera, bārddziņa un kosmetologa pakalpojumus. Dāvana Barber Shop iepriecinās ikvienu vīrieti.

Interesantas golfa apmācības

Dāvana, kas saistīta ar vīrieša hobiju, vienmēr ir patīkama dāvana. Taču vīrietis būt tik pat priecīgs par iespēju iegūt jaunas iemaņas kādā vēl neapgūtā un neizmēģinātā aktivitātē. Golfs ir ne vien spēle, bet arī sporta veids – tas trenē stāju, kustības precizitāti un pareizās tehnikas pielietojumu. Dāvana Golfa apmācības piedāvā iespēju izmēģināt golfa spēli un apgūt svarīgākās tehnikas, kas var būt par sākumu aizraujošam hobijam.

Lidojums augstu debesīs

Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, vienmēr runā par to, ka vēlas izdarīt ko ievērības cienīgu un adrenalīnu raisošu, Lidojums ar deltaplānu ir lielisks sākums. Tā ir iespēja pacelties augstu gaisā un no putna lidojuma apskatīt Rīgu. Saskatīt, kā pilsēta izskatās no augšas, sajust vēju matos un brīvību. Izlasi arī rakstu Lidojums ar deltaplānu atsauksmes.

Ekskluzīvāks, bet arī tik pat skaists piedzīvojums ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir neaizmirstami skaists piedzīvojums, turklāt arī veids, kā pārvarēt bailes no augstuma. Iespējams, pēc šī lidojuma vīrietis piedzīvos kādu atklāsmi un vēlmi doties vēl trakākos piedzīvojumos, jo tieši tie padara mūsu dzīvi dzīvot vērtu. Vienmēr interesanti palasīt arī atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu.

Floutings pilnai relaksācijai

Vienmēr novērtēta dāvana ir kas relaksējošs – kāda spa procedūra, masāža, pirts kompleksa apmeklējums vai, piemēram, floutings. Tā ir fantastiska pieredze, jo procedūra notiek sāls vannā, kas ķermenim ļaus pacelties virs ūdens un sajust bezsvara stāvokli.

Šo procedūru iespējams baudīt arī kopā ar kādu cilvēku. Ja jubilārs labprāt paņemtu līdzi savu otro pusīti, tad floutings pārim ir īstā izvēle.

Brauciens ar kvadraciklu

Aktīvam un enerģiskam vīrietim noteikti patiks kāds azartu raisošs piedzīvojums. Lai dāvana būtu universālāka un izmantojama visos gadalaikos, ieteicams izvēlētiestādu piedāvājumu, kā, piemēram, brauciens ar kvadraciklu. Tas vīrietim ļaus iztrakoties, turklāt gan ziemā, gan vasarā, gan sniegā, gan dubļos.

Romantisks SUP saullēkts

Lieliska dāvana mīļotajam vīrietim varētu būt kāds romantisks pārsteigums dabā, piemēram, SUP saullēkts. Tas ir veids, kā lieliski pavadīt laiku divatā, sagaidīt saullēktu, saelpoties svaigo purva gaisu un veidot neaizmirstamas atmiņas.

Par citiem līdzīgiem veidiem, kā atpūsties romantiskā gaisotnē, lasi rakstā Romantiska atpūta diviem.

Gaļas piegāde

Praktiska dāvana vīrietim, kam patīk cept šašliku un pašam gatavot dažādus gaļas ēdienus, varētu būt svaigas gaļas piegāde no pašmāju uzņēmuma Gaļas piegāde Jums.

Šašliks ar piegādi ir fantastisks risinājums tad, ka jābrauc dabā atpūsties un negribās pašam gatavot marinādi, bet uzreiz tikt pie kvalitatīvas, gardas un svaigas gaļas.

JBL austiņas sportam

Ja dāvanas saņēmējs ir sportists, kurš savu treniņu nevar iedomāties bez mūzikas, JBL austiņas sportam ir lieliska dāvanas izvēle. Sportam paredzētas austiņas ir veidotas tā, lai fizisku aktivitāšu laikā mūzikas klausīšanos padarītu ērtu un vienkāršu. Sporta austiņas iespējams nēsāt divos veidos – gan ievietojot ausī, gan stiprinot tās ap ausi, kas garantē lielāku noturību, piemēram, skrienot.

Lai izdodas atrast lieliskas dāvanu idejas vīrietim un patiesi iepriecināt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *