BALTS Paper Goods – Latvijā radītas papīrlietas

BALTS jau vairāk kā 20 gadus priecē klientus ar plānotājiem, kalendāriem un piezīmju grāmatām. Daudzu gadu laikā gūtā pieredze sniedz iespēju ražot produktus, kas ir lietotājiem ērti, parocīgi un noderīgi plānošanas procesā. Tiecoties uz izaugsmi, …

BALTS paper goods

BALTS jau vairāk kā 20 gadus priecē klientus ar plānotājiem, kalendāriem un piezīmju grāmatām. Daudzu gadu laikā gūtā pieredze sniedz iespēju ražot produktus, kas ir lietotājiem ērti, parocīgi un noderīgi plānošanas procesā. Tiecoties uz izaugsmi, 2021. gadā tika veikta zīmola maiņa un paplašinātas pārstāvētās produktu kategorijas, piedāvājot aksesuārus, kas iekļauj apsveikumu kartiņas, pierakstu lapas, mākslīgās ādas penāļus un citus, nelielus, taču ikdienā tik patīkamus sīkumus. BALTS ir kļuvis par iecienītu papīrlietu ražotāju gan Latvijā, kā arī ir sastopams grāmatnīcās un dizaina preču veikalos visā Baltijā.

BALTS Paper Goods – papīrlietu zīmols ar pieredzi un vērtībām

BALTS paper goods plānotāji

BALTS ražo kalendārus jau kopš 1998. gada un ar pārliecību varam galvot, kalendārs ir nezūdoša vērtība – to pieprasījums aug un lepojamies ka klientu loks paplašināt gan skaitliski, gan teritoriāli, jo produkti tiek lietoti arī Dānijā, Vācijā, Francijā un citās valstīs.

Zīmola  sauklis ir Roc dziļāk!, mudinot šķetināt savu domu un ideju pavedienus starp papīra lapām, līdz tiek nonākts pie pavisam citāda – patiesa un unikāla ideju slāņa, kas ir tikai katra paša domu rezultāts. BALTS ir ļoti svarīga rokrakstīšana un rakstīšanas kā kultūras saglabāšana arī turpmāk, tādēļ īpaša uzmanība tiek vērsta ne vien kalendāriem, bet arī plānotājiem un piezīmju grāmatām. BALTS iestājas par mierpilnu būšanu šajos dinamiskajos ritmos un uzņēmuma komanda arī pati aktīvi piekopj rakstīšanu ar roku un pat steidzīgajā ikdienā rod laiku uzkavēties ar sevi un savām domām. Laikā, kad digitālās dzīves piepildītā ikdiena pieņem arvien straujākus apgriezienus, rakstīšana ar roku, atrašanās ārpus digitālā ir iespēja izdzīvot rāmu domu virknēšanos un sadzirdēt sevi. 

Kāpēc pierakstīt ar roku?

Pieaugot dzīves ritmam, esam iemācījušies kļūt produktīvāki, izdarīgāki un vērtēt savu dienu pēc padarīto darbu daudzuma, kas rada dzīvi trauksmainu un pārāk ātru.Ir nepieciešama atelpa – palēnināšanās un dzīves pamanīšana, izbaudīšana. BALTS iestājas par mierpilnāku, nesteidzīgāku ikdienu. BALTS klusums ir tā vieta, kur atkal satikt sevi. Tā vieta, kur izdzīvot rāmu domu virknēšanos uz papīra pildspalvas skārienā. Tas ir balts sākums – jaunai dienai, projektam, idejai, mākslas darbam, dzīvei. BALTS tic, ka mierpilnība ir sasniedzama ar domas, papīra un rokraksta savienību! Raksti, sajūti, piepildies.

BALTS papīrlietu ražošana

BALTS papīrlietas

Kvalitāte, draudzība videi un cieņa pret kultūru, tradīcijām raksturo BALTS produktu sortimentu. BALTS produkti top, apvienojot modernas ražošanas tehnoloģijas ar roku darbu to ražošanas beigu posmā. Produkti radīti Latvijā no Eiropā gūtiem izejmateriāliem. Ražošanā tiek izmantots FSC sertificēts papīrs, kas nozīmē, ka tā iegūšana netraucē vides dabiskajām funkcijām. Sertifikācijas shēma ļauj izsekot kokmateriālu izmantošanas procesam no meža līdz tipogrāfijai, kā arī veicina videi draudzīgu, sociāli atbildīgu un ekonomiski izdevīgu meža apsaimniekošanu.

Produkciju ražo mātes uzņēmumā JELGAVAS TIPOGRĀFIJĀ – vienā no modernākajiem un tradīcijām bagātākajiem poligrāfijas uzņēmumiem Baltijā. 

BALTS jau gadiem veido radošas sadarbības ar jaunajiem Latvijas māksliniekiem, kopā radot unikālus plānotāju vāku un kalendāru dizainus, par to stāsta: “Esam gandarīti, ka jau gadiem sniedzam iespēju jaunajiem māksliniekiem radīt plānotāju vāku dizainus. Tādejādi tiek ne vien sniegta iespēja māksliniekiem izpausties, bet arī veidota papildus vērtība mūsu produktiem, jo mākslinieku dizaini ir vērtība – mākslas darbs, ko var paņemt somā. Katrs no tiem slēpj īpašas idejas.” Arī lietojot produktus, ir jūtams, cik daudz rūpju tajos ieguldīts, veicot roku darbu nelielā un mājīgā darbnīcā.

Leave a Comment