Banknote uzņēmums – stāsts par aizdevumiem un ilgtspēju

Banknote ir Latvijas finanšu nozares uzņēmums, kas piedāvā naudas aizdevumus internetā un filiālēs visā Latvijā. Papildus tam uzņēmums ir izveidojis arī savu interneta veikalu, kur iespējams iegādāties dažādas preces. Šajā rakstā apskatīsim Banknote uzņēmuma stāstu …

Banknote uzņēmums

Banknote ir Latvijas finanšu nozares uzņēmums, kas piedāvā naudas aizdevumus internetā un filiālēs visā Latvijā. Papildus tam uzņēmums ir izveidojis arī savu interneta veikalu, kur iespējams iegādāties dažādas preces.

Šajā rakstā apskatīsim Banknote uzņēmuma stāstu – uzzināsim, kāds ir Banknotes piedāvājums un skatījums uz ilgtspēju preču tirdzniecībā.

Raksta saturs ir sekojošs:

Ķeramies klāt Banknotes stāstam!

Banknoti dibināja AS DelfinGroup

Banknote uzņēmums ir dibināts  2009. gadā un šobrīd ir viens no lielākajiem lombardu tīkliem Latvijā ar 93 filiālēm. Uzņēmums ir labi zināms arī ar iespēju paņemt patēriņa aizdevumu – ātri un vienkārši. 

Banknoti dibināja AS DelfinGroup. Tas savukārt ir Latvijas finanšu tehnoloģiju (fintech) uzņēmums, kas piedāvā pieejamus, vienkāršus un uz klientiem vērstus finanšu un lombardu pakalpojumus.

Dibinātājs AS DelfinGroup ir piedalījies Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) un Latvijas pašvaldību savienības (LPS) rīkotajā klientu apkalpošanas kvalitātes novērtēšanas konkursā “Latvijas Labākais tirgotājs”. Konkursa ekspertu komisija 2021. gadā augsti novērtēja visas četras pieteiktās Banknote lombarda tīkla filiāles.

Banknote uzņēmums

Ieskats Banknotes uzņēmuma vēsturē

Banknotes stāsts sākās 2009. gadā, kad uzņēmums atvēra pirmo lombardu Rīgas centrā, Dzirnavu ielā 119. Šī filiāle darbojas joprojām. Jau 2010. gadā tika atvērts piecdesmitais lombards. Katra filiāle vidēji sešu mēnešu darbības laikā sasniedz bezzaudējuma punktu. Šajā brīdī filiāļu tīkls aptvera 15 Latvijas pilsētas.

No 2011. gada filiāļu tīklā tika uzsākta aizdevumu izsniegšana, kas ļauj klientiem pieteikties un saņemt lielākus aizdevumus. Jau 2013. gada beigās tika emitētas obligācijas 8,5 miljonu eiro apmērā.

Tā veiksmīgi darbojoties, 2018. gadā tika atklāts arī interneta veikals Banknote.lv, kurš darbojas kā papildus veids preču pārdošanai. Tādā veidā Banknotei izdevās arī ievērojami palielināt potenciālo klientu loku. 

Uzņēmuma sniegtie pakalpojumi

Baknote piedāvā divu veidu pakalpojumus – patēriņa aizdevums un interneta veikala, lombarda preču tirdzniecību.

Patēriņa aizdevumi

Viens no galvenajiem pakalpojumiem, ko Banknote piedāvā, ir izsniegt aizdevumu. Tie ir piemēri dažādām dzīves situācijām. Piemēram, kad radušies neplānoti izdevumi remontam vai nepieciešams iegādāties lielākus pirkumus, Banknote aizdevums var kalpot par risinājums.

Aizdevumu ir iespējams iegūt 4 soļu sistēmā:

  1. Pieteikums – izvēloties sev nepieciešamo summu un piemērotu atmaksas termiņu,
  2. Verifikācija – verificējoties portālā izmantojot internetbanku vai ar pārskaitījumu,
  3. Līgums – noslēdzot līgumu Banknote.lv mājaslapā vai filiālē,
  4. Nauda kontā – saņemot naudu uz bankas kontu vai kādā no filiālēm visā Latvijā.

Savas darbības laikā Banknotes pakalpojumus ir izmantojuši 384,741 klients visā Latvijā. 

Banknote uzņēmuma pakalpojumi

Interneta veikals un lombarda filiāles

Banknotes interneta veikals ir izveidots 2018. gadā, nodrošinot pircējus ar kvalitatīvām, viņu  ekspertu pārbaudītām precēm un izcilu klientu servisu. Tā ir Banknotes lielākā tirdzniecības platforma, kur pieejamas aptuveni 40 000 preces no visiem Banknote lombarda veikaliem. 

Banknote veikalā var iegādāties dažādas preces, piemēram:

  • Elektroniku – mobilos telefonus, planšetdatorus, portatīvos datorus, televizorus un skaļruņus,
  • Sadzīves tehniku – blenderus, mikroviļņu krāsnis, virtuves svarus un tosterus,
  • Zelta izstrādājumus – gredzenus, auskariņus, kaklarotas un aproces, u.c.

Visas preces ir pārbaudītas un ar pievienotiem garantijas noteikumiem. Dažas preces ir jaunas, bet citas ir lietotas. Interneta veikalā var ērti orientēties pēc preču kategorijas, stāvokļa un cenas. 

Interneta veikals un lombardu tīkls Banknote ir kļuvis par vienu no vadošajiem lietotu un pārbaudītu preču tirdzniecības kanāliem Latvijā, kas iedzīvotājiem nodrošina plašu preču apmaiņas iespēju visā valstī. 

Lombarda pakalpojumi un ātrie kredīti ir tie, kas piesaista lielu klientu skaitu un ļauj Banknotei attīstīties ar katru dienu.

Banknote iestājas par ilgtspēju

Uzņēmuma Banknote galvenais mērķis ir regulāri pilveidoties un atrast videi draudzīgākos risinājumus. Tas arī apstiprina uzņēmuma vērtības un pamat lietotu preču interneta veikala dibināšanu. 

Banknote aicina nevajadzīgas ierīces un mantas nemest ārā, ja tās vēl ir lietojamas. Nav jāļauj tām lieki aizņemt mājās vietu, jo tās vienmēr var kalpot un noderēt kādam citam. Pie tam, bijušie mantu īpašnieki par to saņem arī atbilstošu finansiālo atlīdzību. 

Banknote ir radījusi modernu platformu veikals.banknote.lv, kurā iespējams iegādāties vairāk nekā 20 tūkstošu kvalitatīvu mantu. Turklāt tās visas ir pārbaudītas. Kas vienam lieks – citam prieks!

Vēl viens no ilgtspējas piemēriem ir manāms uzņēmuma darbības izmaiņās no šī gada 1. aprīļa. Veselas 45 Banknote filiāles tiek pilnībā apgādātas ar Latvijā ražotu zaļo elektroenerģiju. 

Nu jau zinām aptuveno Banknotes stāstu –ja esam ko palaiduši garām, droši dod mums ziņu, lai varam rakstu papildināt!

Tikmēr ieskaties arī citos mūsu rakstos par citiem pašmāju uzņēmumiem:

Lai interesanti!

Leave a Comment