Galda spēles no iedvesmojošā pašmāju uzņēmuma Games4You.lv

Par to, kas ir Games 4 You komanda un kā viņiem ir izdevies kļūt par vienu no lielākajiem galda spēļu izplatītājiem Latvijā, uzzini šajā rakstā.

Galda spēles

Galda spēles ir veids, kā labi pavadīt laiku ar draugiem vai ģimeni. Lai arī izklaides industrija mūs nemitīgi nodrošina ar jaunām filmām, izrādēm, videospēlēm un aplikācijām, galda spēles ir kas neaizstājams. Tas ļauj arī tādiem galda spēļu entuziastiem kā Games4You.lv komandai izveidot no tā veiksmīgu biznesu.

Par to, kas ir Games 4 You komanda un kā viņiem ir izdevies kļūt par vienu no lielākajiem galda spēļu izplatītājiem Latvijā, uzzini šajā rakstā.

Kas ir Games 4 You?

kas ir Games 4 You

Games 4 You ir pašmāju uzņēmums, kas šobrīd darbojas kā spēļu tirgotava un lielākā spēļu galdu tirdzniecības vieta Latvijā. 

Zīmola piedāvājumā ir visdažādākās galda spēles gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Viss, sākot ar Monopolu, šahu, Cirku līdz pat ballīšu spēlēm, peldriņķiem un elektroauto bērniem. Runājot par pašiem mazākajiem spēļu cienītājiem, Games4You.lv veikalā ir pieejama īpaša sadaļa ar attīstošajām spēlēm bērniem. Tas ir aizraujošākais veids, kā iemācīties ko jaunu un attīstīt savas prasmes. 

Šis spēļu veikals rūpējas par to, lai klientiem būtu pieejams plašs piedāvājums un izcils serviss. Lai arī šobrīd visa galvenā produkcijas tirgošana norit tiešsaistē, zīmols atrodams arī nelielā veikaliņā Rīgā, Jelgavas ielā 63.

Ieskats vēsturē – no biljarda galdiem līdz galda spēlēm

Games 4 You vēsture

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami jau pirms vairāk kā 20 gadiem, kad toreizējā nosaukuma uzņēmums SIA “FURORS” 1996. gada 16.aprīlī dibināja jaunu filiāli. Šī filiāle tikai veidota ar mērķi izveidot vietu, kur tirgot biljarda galdus un inventāru. 

Pēc sešu gadu darbības 2002. gada martā iepriekš minētā un izveidotā Biljarda filiāle atvēra vienīgo specializēto spēļu veikalu Latvijā ar nosaukumu Spēļu Tirgotava Klondaika. Taču vēl pēc pieciem darbības gadiem 2007. dadā tas noveda pie dabīgas attīstības punkta. Tika dibināts atsevišķs zīmols un spēļu tirgotava Games 4 You.

Sākotnēji zīmola nosaukums bija “Spēļu Tirgotava Klondaika” un par savu galveno prioritāti uzņēmums bija nostādījis biljarda galdu un tā inventāra tirdzniecību. Taču drīz vien piedāvājumam pievienojās lērums ar galda spēlēm – gan klasiskām, gan arī jaunatklātām.

Kā apgalvo Games4You.lv komanda, ienākot viņu veikalā, vienaldzīgo nav. Tur ikviens varēs atrast sev interesējošo lauciņu – gan bērni, gan arī pieaugušie. 

Pārdomāts un ērti lietojams interneta veikals Games4You.lv

Games 4 You interneta veikals

Interneta veikals mūsdienās ir viena no galvenajām platformām, kur klientiem piedāvāt savu produkciju. Ne mazāk svarīgi par vienkārša interneta veikala izveidošanu, ir LABA interneta veikala piedāvāšana.

Domājot no klienta puses, ir jāspēj izprast, kā konkrētā prece tiks meklēta. Izpētot Games4You.lv interneta veikalu, skaidrs ir viens – te apmaldīties ir grūti. Viss ir salikts ērtās un loģiskās kategorijās, kurās sagrupētas spēles u.c. produkti.

Pērkot galda spēles, uzņēmumu piedāvājumā nereti trūkst spēļu noteikumi. It īpaši interneta veikalos – ja nav uzrakstīti spēles noteikumi, interese par konkrēto produktu samazinās. Prieks redzēt, ka Games4You.lv veikalā ir atsevišķa sadaļa ar noteikumiem. Turklāt, tur pat ir pamācības ar ieteikumiem, kā salikt Rubika kubus un video formāta pamācības burvju trikiem!

Ar produktu pārdošanu viss nebeidzas

Games 4 You

Uzņēmums Games 4 You labprāt piedāvā arī tādu pakalpojumu kā spēļu iekārtu nomu. Tas sniedz iespēju jebkuram izmēģināt un uzspēlēt kādu spēli pat tad, ja pilno iekārtu atļauties nav iespējams. 

Viņi labprāt arī piedalās labdarības pasākumos, piedāvājot spēļu iekārtas nomai. Tad vienīgais samaksas veids ir paldies un G4U komandas gandarījums par iespēju palīdzēt.

Nereti spēļu iekārtas tiek izsniegtas nomai tematiskajos pasākumos. Patiesībā tā ir visai interesanta un aizraujoša ballītes ideja. Izveidot tematisko spēļu vakaru, sanest jautras galda spēles un izīrēt spēļu iekārtas. Ar Games4You.lv jautrība vienmēr sit augstu vilni!

Games 4 You tirgo prieku

Games 4 You tirgo prieku

Kā jau no šī raksta esi nopratis, Games 4 You uzņēmums tirgo ne tikai spēles, bet arī prieku. Viņi uzskata, ka viņi tirgo prieku, pozitīvas emocijas un labi pavadītu brīvo laiku! Tieši tā ir galvenā vērtība, ko ikviens uzņēmums var vēlēties citiem nodot!

Lai arī tev no mūsu uzņēmumu stāstiem izdodas iegūt prieku un kripatu iedvesmas!

To esam mēģinājuši nodot arī tādos rakstos kā Kad bizness pārtop par dzīvesveidu un Kā Swarovski kļuva par pasaulē pieprasītāko kristālu zīmolu.

Leave a Comment