Zīmola Es Mīlu Kafiju stāsts un vērtības

Šajā rakstā vēlamies tevi iepazīstināt ar zīmola Es Mīlu Kafiju produkciju, komandu un zīmola rašanās ceļu.

Zīmola Es Mīlu Kafiju stāsts

Es Mīlu Kafiju ir pašmāju uzņēmums īsteniem kafijas cienītājiem. Šobrīd zīmolam ir trīs veikaliņi Rīgā, kā arī lielisks un ērti pārskatāms interneta veikals EsMiluKafiju.lv.

Šajā rakstā vēlamies tevi iepazīstināt ar zīmola Es Mīlu Kafiju produkciju, komandu un zīmola rašanās ceļu.

Visa pamatā ir mīlestība pret kafiju

Kā jau daudziem zīmoliem, arī Es Mīlu Kafiju zīmola ceļš aizsākās ar pašsaprotamo – mīlestību pret savu jomu, šajā gadījumā pret kafiju. Komanda atzīst, ka kafija ir ne tikai prātos un zināšanās, bet arī viņu sirdīs. Tieši tā arī radās ideja par uzņēmuma nosaukumu. 

Kafija ir viens no iecienītākajiem karstajiem dzērieniem visā pasaulē – un ne velti! Ir tik daudz veidu, kā to pagatavot un pielāgot ikviena kafijas cienītāja individuālajai gaumei. Es Mīlu Kafiju zīmols darbojas, lai spētu iepriecināt katru savu klientu ar tieši viņam nepieciešamo. 

Savas pastāvēšanas laikā zīmola komanda regulāri mācās un papildina savas zināšanas kafijas pasaulē. Viņi teic, ka galu galā tikai mācoties un izglītojoties ir iespējams saviem klientiem sniegt pašus labākos padomus un risinājumus izcilas kafijas baudīšanai.

Augstas kvalitātes kafijai jābūt pieejamai arī mājās un darbā

Zīmola Es Mīlu Kafiju stāsts

Pēc Es Mīlu Kafiju zīmola prāt, augstas kvalitātes kafijai nav jābūt ekskluzīvai precei, ko iespējams nobaudīt tikai kafejnīcās un restorānos. Lai arī pašam sava kafijas automāta iegāde bez šaubām ir ekskluzīvs pirkums, tas ir viens no veidiem, kā pilnībā pārvērst savu kafijas baudīšanas ikdienu.

Šī kafijas uzņēmuma mērķis ir panākt to, ka augstas kvalitātes kafija var būt viegli pieejama arī mājās un ofisā, kā arī citās darba vietās. Lai to panāktu, var izvēlēties labu kafijas automātu, tomēr arī šī lēmuma pieņemšana ne vienmēr ir tā vienkāršākā. 

Uzņēmums apzinās, ka plašajā kafijas pasaulē ir viegli apmaldīties, tāpēc tā darbinieki vienmēr cenšas sniegt klientam rūpīgu izklāstu par kafiju un tās pagatavošanu.

Aizrautīga kafijas mīlētāju komanda

Zīmola Es Mīlu Kafiju stāsts

Liela daļa uzņēmuma veiksmes ir atkarīga no lieliskas komandas. Es Mīlu Kafiju uzņēmums ir izveidojis aizrautīgu kafijas mīlētaju komandu, kas ikdienā darbojas ar prieku un bez kafijas to iedomāties nespēj.

Viņi tic un zina, ka bez viņiem ir vēl tūkstošiem kafijas mīlētāju, kuriem nepieiešams sniegt kādu draudzīgu padomu vai nodrošināt ar visu nepieciešamo izcilas kafijas baudīšanai. Zīmola komandas mērķis ir nodrošināt iespēju jebkuram kafijas cienītājam ikdienā palutināt sevi ar izcilas kafijas sniegto garšu un aromātu baudījumu. Tam jābūt viegli pieejamam kā mājās, tā arī savās darba vietās, restorānos vai kafejnīcās.

Zīmolam ir interneta veikals EsMiluKafiju.lv, kā arī reāli veikaliņi trijās lokācijās Rīgā – Valmieras ielā 43, Stabu ielā 30 un Spice Home tirdzniecības centrā. Komanda īpaši priecājas par tiem, kas uz veikalu dodas klātienē, jo vienmēr tiek padomāts par viesmīlīgu attieksmi un pozitīvu sajūtu nodošanu.

Es Mīlu Kafiju uzņēmuma vērtības

Zīmola Es Mīlu Kafiju stāsts

Es Mīlu Kafiju ir moderns zīmols, kas rūpējas ne tikai par klientu labsajūtu, bet arī par dabu un biznesa radīto ietekmi uz to. Ilgtspējīga ražošana un sociālā atbildība ir svarīgi faktori, kas iet roku rokā uzņēmuma ikdienas darbos.

Uzņēmuma vīzija ir katru dienu tiekties pēc izcilības un mērķēt ar vien augstāk. Es Mīlu Kafiju  vēlas vienmēr piedāvāt augstākās kvalitātes produktus no uzticamiem Latvijas un pasaules zīmoliem, vienuviet arī pulcējot aizrautīgus kafijas mīlētājus. Viens no lolotākajiem uzņēmuma sapņiem ir arī kļūt par vadošo kafijas zīmolu Baltijā.

Lai spētu piedāvāt klientam piemērotāko preci, ir jāpiemīt sapratnei un īpašai mīlestībai pret to pašu jomu, šajā gadījumā kafiju. Tieši mīlestība pret kafiju un cilvēkiem ir tas, kas vieno Es Mīlu Kafiju uzņēmuma komandu. Šis ir uzņēmums, kuru var raksturot ar aizrautīgu ikdienas darbu, neizsīkstošu vēlmi mācīties un ilgtspējīgu dzīvesveidu.

Kafijas automāti un ne tikai

piedāvājums Zīmola Es Mīlu Kafiju stāsts

Zīmola piedāvājums ir plašs, jo tajā iespējams atrast visu nepieciešamo kafijas baudīšanai. Te atradīsi gan noderīgas preces ikdienai, gan arī īpašas dāvanas īsteniem kafijas baudītājiem.

Es Mīlu Kafiju uzņēmuma piedāvājumā populāri ir kafijas automāti. Klienti spēj izvēlēties starp viegli lietojamiem kapsulu kafijas automātiem, kā arī pupiņu kafijas automātiem, kas prasa nedaudz vairāk rūpju ikdienā. Protams, pieejami arī profesionālie kafijas automāti ar kuru palīdzību iespējams regulēt savas kafijas preferences.

Tiem, kas kafijas gatavošanu vēlas pacelt nākošajā līmenī, ir pieejama virkne citu produktu. Zīmola piedāvājumā atradīsi arī tādas preces kā tēja, kafijas dzirnaviņas, piena putotājs, filtru kanniņas un visdažādākie baristas cienīgi piederumi.

Kafijas universitāte

Tā kā Es Mīlu Kafiju zīmolam ir svarīgi  ne tikai pārdot, bet arī nodot savas apkopotās zināšanas citiem interesentiem un kafijas entuzastiem, viņi ir izveidojuši Kafijas universitāti.

Tā ir vietne viņu pašu interneta veikalā, kur ikviens var doties un apgūt jaunu informāciju par perfektās kafijas pagatavošanu, tev piemērotākā kafijas automāta izvēli utt. Šie padomi un izklāsti tiek veidoti galvenokārt kā video pamācības, kur arī raksta formātā ir apkopots viss galvenais.

Iesakām ielūkoties un uzzināt ko jaunu! Vairāk ar zīmolu iepazīsties viņu pašu lapā Kas mēs esam.

Ceram, ka tev bija interesanti un esi uzzinājis vairāk par Es Mīlu Kafiju zīmolu!

Esam uzrakstījuši arī citus uzņēmumu veiksmes stāstus, piemēram, Galda spēles no iedvesmojošā pašmāju uzņēmuma Games4You.lv vai Kad bizness pārtop par dzīvesveidu.

Leave a Comment