Kebab Factory – pašmāju kebabu uzņēmums

Kebabs ir viena no pasaulē iecienītākajām ātrās ēdināšanas izvēlēm, un arī Latvija nav izņēmums. Taču bieži vien šīs iestādes nav pašmāju izcelsmes, tāpēc kā foršs piemērs izceļas Kebab Factory. Kebabu vieta, kuru izveidojis drifta braucējs …

Kebab Factory

Kebabs ir viena no pasaulē iecienītākajām ātrās ēdināšanas izvēlēm, un arī Latvija nav izņēmums. Taču bieži vien šīs iestādes nav pašmāju izcelsmes, tāpēc kā foršs piemērs izceļas Kebab Factory. Kebabu vieta, kuru izveidojis drifta braucējs Edgars Kroģeris – pašmāju džeks ar mīlestību pret savu zemi, auto un kebabiem.

Šajā rakstā uzzināsim vairāk par pašu Kebab Factory – kā radās, kur atrodas, ko piedāvā un kāpēc galu galā ir tik forša vieta.

Pašmāju uzņēmums, kas tapis meklējot labāko kebabu Latvijā

Kebab Factory ideja radās pašmāju drifta braucējam Edgaram Kroģerim, kamēr viņš vēl studēja Turībā. Apgūstot mārketingu un tirdzniecības vadību, viņš nolēma izmēģināt veiksmi un pārbaudīt savu apņēmību verot vaļā pirmo Kebab Factory ēstuvi.

Kā atzīst pats Kroģeris, viņš uzskatīja, ka Latvijā ir vien pāris vietu, kur paēst patiešām garšīgu kebabu. Līdz ar to radās arī ideja – kāpēc nepamēģināt pašam? Mūsuprāt, pašmāju uzņēmumiem vienmēr ir priekšroka un tā bieži vien domā arī vietējie. Tāpēc ar prieku atbalstām mazos pašmāju uzņēmumus gan dzīvē, gan rakstos. 

Vairāk ar pašmāju stāstiem var iepazīties tādos rakstos kā Pašmāju zīmola UDENSPUDELE.LV stāsts un Kaņepju valstība Latvijas laukos Obelisk Farm.

kebab factory

Forša vieta un dizains, kas aicina uzkavēties

Galvenās lietas, kas parasti raksturo kebabus, ir laba garša, sulīga gaļa, lielas porcijas un maciņam draudzīgas cenas. To visu apvienojot, radās Kebab Factory – taču ar to viss vēl nebeidzas. 

Edgars gribēja radīt vietu, kur ne tikai ieskriet pēc kebaba un iet mājās, bet kur var arī pasēdēt ar ģimeni un draugiem. Labi pavadīt laiku un papļāpāt, kā ierasts kafejnīcās. Mērķis nosprausts – un tālāk jau varēja ķerties klāt kebaba vietas iekārtojumam.

Tā arī ir viena no galvenajām Kebab Factory trumpām – stilīgs un mājīgs iekārtojums gan Siguldas, gan Rīgas kafejnīcās. Šobrīd uzņēmums ir izaudzis par nu jau kebabu vietu, kas pieejama Rīgā, Ādažos, Siguldā un Jelgavā. 

Uzņēmuma vadītājs Edgars arī pats ir pielicis savu roku katrā mazakajā darbiņā. Viņš visu kebabnīcas darbību apguva laika gaitā, pats gan strādājot pie dokumentiem, gan arī komunicējot ar klientiem un visu dienu pavadot darbos pie kebabnīcas.

kebab factory iepakojums

Stilīgs iesaiņojums un garšīgi kebabi

Zīmolvedība ir viens no veidiem, kā paplašināt savu mērķauditoriju un sasniegt to vēl plašākā mērogā. Šajā ziņā Kebab Factory ķērās klāt koša, inovatīva un vispārīgi forša iepakojuma dizaina izveidei. 

Nu jau tas ir kebabnīcas atpazīstamības rādītājs, kas parūpējas ne tikai par zīmola atpazīstamību kā tādu, bet arī par ērtu kebabu pārvadāšanu piegādēs. Tas arī izceļ Kebab Factory par vienīgo kebabu restorānu tīklu Latvijā, kas parūpējies par unikālu iepakojumu.

Lai arī kebabi ir restorāna zvaigzne, ar tiem vēl viss nebeidzas. Klientiem tiek piedāvāti girosi, burgeri, vistiņas un dažādas uzkodas. Šo droši saucam arī par restorānu, jo tiem, kam negribas smērēt rokas, tiek piedāvāti glaunie melnie cimdiņi ēdienu tīrai baudīšanai. 🙂

kebabnicas edienkarte

Izbraukuma tirdzniecība vecajos autobusos

Papildus savām šobrīd 5 esošajām kebabnīcu vietām, Kebab Factory komanda regulāri dodas izbraucienos uz festivāliem, ballītēm un citiem pasākumiem. Un pats foršākais – viņiem ir pašiem savs busiņš jeb vecais sabiedriskais autobuss, kas pārveidots teju līdz nepazīšanai. 

Kebabnīca arī aicina viņus saukt talkā privātos pasākumos – sola, ka aizbrauks pie jums ar savu iespaidīgo “Kebab Truck”! Tā var būt privāta ballīte vai liela uzņēmuma pasākums, “street food” festivāls vai koncerts – iespējas ir dažādas.

Piemēram, 2023. gadā kebabnīca piedalījusies tādos populāros un lielos pasākumos kā Summer Sound, Positivus Festival, vairākos drifta posmos un daudzos citos mazākos, bet tikpat aizraujošos pasākumos. Vēl iepriekš ir būts Prāta Vētras koncertā Rīgā, Latvijas BMX kausā Mežaparkā, Tallinas Food Truck festivālā, Baldones Waterfest un daudzos citos.

kebab factory izbrauciens

Siguldas Kebab Factory ir ieguvuši arī uzņēmēju gada balvu kā novada viesmīlīgākais uzņēmums. Tas vēsta vien par to, ka Edgara sākotnējā vīzija ir patiešām piepildījusies. Kebab Factory ir stilīga vieta, kur ne tikai gardi un kārtīgi paēst, bet arī uzkavēties ilgāk un labi pavadīt brīžos mirkļus ar draugiem!

Šādu un vēl lielāku veiksmi novēlam Kebab Factory uzņēmumam arī turpmāk!

Leave a Comment