Vai tavai sejas kopšanas rutīnai vajadzīga pauze?

Ņemot vērā plašo skaistumkopšanas produktu klāstu, kas pieejams veikalos, bieži vien ir viegli aizmirst, ka viss ģeniālais ir vienkāršs. Īpaši, ja domājam par to, kāda sejas ādas kopšana ir vislabākā. Ja Jūs nomāc bažas, ka …

sejas ādas kopšana

Ņemot vērā plašo skaistumkopšanas produktu klāstu, kas pieejams veikalos, bieži vien ir viegli aizmirst, ka viss ģeniālais ir vienkāršs. Īpaši, ja domājam par to, kāda sejas ādas kopšana ir vislabākā. Ja Jūs nomāc bažas, ka dažādu produktu uzklāšana uz sejas ādas varētu nodarīt jūsu ādai vairāk kaitējuma nekā labuma, jums savā ziņā ir taisnība.

Izrādās, ka nav svarīgi, cik daudz produktu Jūs izmantojat. Patiesībā svarīgi ir, cik saderīgās kombinācijās Jūs tos izmantojat.

Jāņem vērā, ka katra aktīvā sastāvdaļa, ko izmantojat savā kosmētikas rutīnā, veic dažādas labas funkcijas, bet tās visas var nebūt savstarpēji saderīgas. Bet kolagēns sejas ādai vai matiem ir jāuzņem regulāri, tāpēc, ka tas nespēj atjaunoties dabiski.

Ādas kopšanas pauze

Ja jūsu āda ir izsitumiem pilna vai izraisa citas problēmas, kā piemēram, jutīgumu, apsārtumu, vai pat niezi, pamēģiniet nomainīt savu ādas kopšanas režīmu. Ieteicams pārtraukt to, ko darāt un ieturēt pauzi.

Paturiet tikai pamata tīrīšanas un mitrināšanas procedūras. Kā arī dienas laikā izmantojiet SPF, lai pārliecinātos, ka āda atgūstas, un tad pakāpeniski atgrieziet produktus atpakaļ. Tas varētu palīdzēt saprast, kurš produkts rada kairinājumu vai nepatīkamus blakusefektus.

sejas mazgāšana

Piemērs vienkāršam ikdienas ādas kopšanas režīmam

No rīta – pēc gulēšanas seju ir jānomazgā izmantojot iecienītāko gēlu vai putas. Pēc tam ieteicams izmantot serumu ar C-vitamīnu. Ja nepieciešams, pēc tam uzklājiet krēmu ar SPF aizsardzību.

Vakarā – vienmēr nomazgā seju un noņem kosmētiku pirms došanās gulēt! Pēc sejas attīrīšanas ieteicams lietot retinola serumu (vismaz trīs reizes nedēļā) un uzklāt mitrinošu nakts krēmu.

Interesantā patiesība par C vitamīnu

Kā iepriekš ieteikts, C vitamīns var uzlabot ādas tekstūru, tam ir arī citi labvēlīgi efekti, piemēram, hiperpigmentācijas samazināšana. Tas ir arī antioksidants, kas nozīmē, ka tas spēj cīnīties pret brīvajiem radikāļiem, ko izraisa UV starojums, un mainīt citas ādas novecošanas pazīmes.

Daudzas kosmētikas kompānijas apgalvo, ka viņu produkti satur C vitamīnu, bet tā bieži izrādās tukša runāšana, jo produkts nebūs efektīvs, ja C vitamīna tīrība būs zem 10 procentiem.

Svarīgi ir arī ņemt vērā, ka seruma iepakojumam jābūt tumšam un gaisa necaurlaidīgam, tāpēc, ka tas ir ļoti jutīgs pret saules gaismas iedarbību.

sejas ādas kopšana

Produkti, ar kuru lietošanu bieži pārspīlējam

Izmantojot skrubjus vai švammes ādas eksfoliācijai, rezultāts var būt neefektīvs un pat izraisīt ādas kairinājumu. Gan pinnes, gan melazma, hiperpigmentācija un pēc-iekaisuma pigmentācija visi tiek tikai pasliktināti ar berzi.

Neskatoties uz to, ka eksfoliācijas tehnoloģijas pastāvīgi tiek reklamētas medijos, bieži vien ieguvumi nāk ar riskiem.

Pareizais produkts eksfoliēs un noņems mirušās ādas šūnas, neradot vajadzību fiziski berzēt ādu!

Kādos gadījumos krasa pauze var būt kaitīga ādai?

Ja ir pārāk daudz izmantoti ārēji lietojamie steroīdu krēmi, tad deva būs jāsamazina pakāpeniski. Ja steroīdu krēmu lietošanu nekavējoties pārtrauc, var rasties nopietna primārās problēmas saasināšanās. Pirms pārtrauciet lietot ar receptēm izrakstītas zāles, vienmēr sākumā konsultējieties ar savu dermatologu vai ģimenes ārstu.

Izmantojiet šos padomus, lai jūsu sejas ādas kopšana un tās process tiktu uzlabots un rūpīgi apdomājiet kombinācijas, kādās lietojat konkrētos produktus. Lai izdodas!

Ieskatieties arī citos mūsu noderīgajos rakstos:

Uz tikšanos citos rakstos!

Leave a Comment