24bottles – labākai nākotnei

24bottles ir itāļu zīmols, kuri radījuši skaistas un funkcionālas pudeles, lai padarītu šo pasauli tīrāku. Šajā rakstā uzzini vairāk par šī uzņēmuma vērtībām.

24bottles

24bottles tika dibināts 2013. gadā Itālijā. Tā īpašniekiem Giovanni Randazzo un Matteo Melotti bija kopīgs redzējums – padarīt šo pasauli tīrāku no plastmasas. Apvienojot savus spēkus un vīziju, tapa mūsdienīgas, stilīgas un pats galvenais – arī ilgstspējīgas – ūdens pudeles.  

Saviem klientiem 24bottles piedāvā augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda ūdens pudeles, kuras radītas tā, lai būtu ērtas lietošanā katru dienu. Sortimentu klāstā ir ne tikai pudeles, bet arī termokrūzes. Tās paredzētas, lai arī tie, kuri nespēj savu ikdienu iztēloties bez karstas kafijas, mazāk izmantotu vienreizlietojamās dzērienu krūzītes.

Šajā rakstā uzzini vairāk par 24bottles vērtībām.

24bottles vērtības

vides aktīvisti plakāts ilgtspēja

Uzņēmums ir skaidri definējis savu galveno misiju – padarīt mūsu nākotni labāku. Tālāk lasi, kādos veidos uzņēmums to īsteno.

Ilgtspēja

24bottles sieviete pudele daba

Labāka nākotne ir tīrāka nākotne. 24bottles produkcijas mērķis ir panākt, lai pēc iespējas vairāk cilvēku izvēlētos plastmasas pudeles aizstāt ar pudelēm, kurās ūdeni var uzpildīt atkal un atkal. Savā sortimentā viņi ir iekļāvuši gan produktus pieaugušajiem, gan arī bērniem piemērotas pudeles. Tas ir labs veids, kā jau agrā bērnībā veikt atbildīgākas izvēles. Pateicoties saviem pārdomātajiem, mūsdienīgajiem dizainiem, 24bottles produkcija ir piesaistoša dažādām gaumēm un cilvēku kategorijām. Stilīgās pudeles var būt laba dāvana arī vienmēr aizņemtajiem studentiem.

Uzņēmums uzmanīgi seko līdzi arī pašam ražošanas procesam. Produkcija ir oglekļneitrāla, katram produktam tiek aprēķināts patērētais oglekļa daudzums – sākot no izejvielām, beidzot ar transportēšanu. Visu radīto emisiju daudzumu absorbē koki no zīmola radītā meža. 24bottles sadarbojas ar vienu no pasaulē vadošajiem testēšanas pakalpojumu sniedzējiem – TÜV Rheinland.

Lai nodrošinātu biroja darbību, uzņēmums ir izvēlējies lietot atjaunajamus enerģijas resursus. 2020. gadā uzņēmums ieguva B Corp sertifikātu, ko piešķir uzņēmumiem, kuriem ir augsti vides un sociālie standarti.

Atbildība

mediķi slimnīca 24bottles atbalsts slimnīca

Spēja uzņemties atbildību ir būtiska iezīme gan individuāli, gan uzņēmumā. 24bottles uzņemas atbildību gan par saviem produktiem, gan par savu sabiedrību. 24bottles sadarbojas ar izglītības iestādēm, lai jaunajai paaudzei pavēstītu par veidiem, kā savas dzīves nodzīvot pēc iespējas dabai draudzīgāk. Vietējām skolām un biedrībām tiek nodrošināta zīmola produkcija.

24bottles vietējai komūnai palīdz arī kopā ar saviem sadarbības partneriem. Piemēram, kopā ar Opimm viņi veicina iekļaujošāku sabiedrību cilvēkiem ar invaliditāti un mentālajām slimībām. Arī Covid-19 uzliesmojuma laikā uzņēmums dažādos veidos atbalstīja vietējās komūnas un mediķus. Tika rīkotas dažādas kampaņas, organizēts brīvprātīgais darbs, veikti ziedojumi, kopumā sabiedrības un mediķu atbalstam sniedzot 100 tūkstošus eiro.

Vienlīdzība

Viena no uzņēmuma vērtībām ir arī vienlīdzība, tostarp – dzimumu vienlīdzība. Kā raksta paši 24bottles – lai gan varbūt viņi to uztver to kā pašsaprotamu lietu, šādu pašu attieksmi ne vienmēr var novērot sabiedrībā.

Uzņēmumā lielākoties strādā sievietes, kā arī sievietes ieņem divas trešdaļas no uzņēmuma vadošajiem amatiem. Vienlīdzība ir viens no veidiem, kā atspoguļot sava uzņēmuma filozofijā to, ka cilvēki ir viņu prioritāte. Vairāk par uzņēmuma ievēroto dzimumu līdztiesību vari izlasīt viņu mājaslapā.

24bottles ir viens no uzņēmumiem – piemēriem, kas rada ilgtspējīgus risinājumus. Arī pašmāju UdensPudele.lv lūkojas līdzīgā – dabai draudzīgākā – virzienā un saviem klientiem piedāvā iegādāties kvalitatīvas pudeles no labākajiem zīmoliem savā nozarē. Starp kuriem, protams, ir arī 24bottles.

Leave a Comment